Rozist sa - nerozist?

Príspevok v téme: Rozist sa - nerozist?
juliaaa

..chodila som s priatelom vyse 3 rokov, no zrazu sme sa zacali len hadat a prestali sme si rozumiet.. ked sme boli von, tak sa nechcel ku mne ani pritulit, nijako nedaval najavo, ze sa mame radi, ked som s nim niekam chcela ist, stale som sa mu musela ozyvat ja, on si malokedy spomenul na mna ako prvy.. so sexom sme nemali ziadne problemy, no ja som chcela od neho viac neznosti, nielen sex, nieco z coho by som mohla vycitit, ze ma ma naozaj rad a ze mu nejde len o jedno.. stacila len drzanie za ruku ked sa prechadzame alebo objatie..no isli sme popri sebe ako cudzi.. no neskor zacal travit viac casu s kamaratmi, niekedy sa neozval cely tyzden a ked som mu vycitala, ze by mal byt viac so mnou, tak vsetku vinu zvalil na mna, vraj ho velmi obmedzujem.. ked sa dlhsie neozyval, tak mi prestal aj chybat a pomaly som si zacala zvykat byt bez neho.. az som mu raz povedala, ze by bolo lepsie keby sme zostali kamaratmi.. vtedy bol trosku prekvapeny, no povedal, ze to asi tak bude aj lepsie pre obidvoch.. a este mi potom povedal, ze stretol jedno dievca(s ktorym ale nic nema,no stala sa mu sympatickou za ten cas co ja som sa vraj k nemu spravala odmerane, ale to hlavne preto ze so mnou netravil cas a chcela som mu to dat nejako najavo)v ten den sme sa rozisli ako kamarati.. samozrejme ze mna ta baba ktora mu bola tak zrazu velmi sympaticka, stale behala po rozume, no uvedomila som si ze asi to tak bude lepsie.. na druhy den za mnou prisiel s tym ze ta baba o ktorej vravel neexistuje, vraj mi to povedal len preto aby som si uvedomila co mam.. a bol ku mne az prehnane mily, no ja mu teraz vobec neverim.. neviem co mam robit, prezili sme toho spolu dost, mali sme nejake problemy, ja som bola ta, ktora spravila zo par chyb, no on mi ich dokazal odpustit.. no nieco mi aj tak vravi, ze to mam skoncit, ze musim zacat od znova, ze on si zasluzi niekoho lepsieho a ja nemusim mat aspon vycitky a obavy ze si niekoho najde.. aj ked to bude tazke.. no ak sa k nemu vratim, bojim sa, ze on sa tak rychlo nezmeni a zase budem ja ta, ktora mu vsetko vycita a ozyva sa mu prva.. poradte nieco.. naozaj neviem ako dalej.. ci bude najlepsie zostat len kamaratmi a ci to bude mat vobec aj potom nejaky zmysel..mimochodom, klamali by ste niekomu, koho mate radi, ze mate niekoho ineho aby si rychlejsie uvedomil o co prichadza?

anavi2

juliaaa

ako keby som citala sovj pribeh, presne takyto problem som mala s priatelom aj ja pred piatimi rokmi...boli sme spolu skoro tri roky a potom to nejak vyprchalo a ja som bola ta ktora urobila chyby a bolo jej odpustene no bolo to take nijake a ked sme sli na vysku tak sme sa rozisli...no a minuly rok sme mali stretko zo strednej po piatich rokoch a dali sme sa opat dokopy...Mozem len potvrdit ze nam to teraz klape na nespoznanie a obaja sme s astrasne zmenili...myslim si ze ked sa s nim rozides tak aspon zistis ake to je a ci to ma zmysel a nevravim ze cesta spat je vzdy ale su osoby ktore to vedia opat umoznit a odpustit aj po rokoch...Verim ze nam dvom to vyjde a verim ze aj ty zistis ci to ma zmysel...Neviem ci som nejako pomohla ale toto je moja skusenost...

nunka11

Chodim s priatelom uz 10 mesiacov aj dajake dni...noo problem je v tom ze on strasne ziarli...nema vlastne preco ziarlit...lebo nikdy v zivote som ho nepodviedla,s nikym nic nemam ani som nikdy nemala...som mu verna a stale ziarli...pomaly uz nebudem moct chodit ani s kamoskami do mesta lebo ked idem ta stale si mysli ze idem za dajakym chlapcom a to neni pravda...nic mi neveri co mu poviem...rozijst sa s nim vobec nechcem,ani o tom neuvazujem...noo chcem prist na sposob aby mi veril,aby ma uz nepodozrieval,menej ziarlil a viac sa mi venoval...prosim poradte co mam robit??mi to odoslite na mail...prosim vaaas...pomozte mi...nechcem si znicit vztah...lubim ho velmi!!!

trusku

no uz len to ze ti po nejakom case prestal chybat je dobre znamenie...pre rozchd teda. ved ak by ste sa dali dokopy, myslim ze by to casom zase bolo take...prestal by sa ti tolko venovat.. ja neviem, tazko ti radit, ty muis vediet najlepsie, ale mne keby sa neozyva a radsej je s kamaratmi, tak takeho by som opustila, ak by to slo:)

a y si zasluzis lepsieho, nie ze on lepsiu.. ked ti nechba, ak si lahko zvyknes ze ste len kamosi, tak aj zostante a uvidis najdes si takeho ktory bude mat rad v prvom rade teba

kika2222

ahoj,ja som mala priatela 2roky, a tiez sa spraval presne tak ako tvoj priatel,ale dohodli sme sa ze sa rozideme, ze sa trapime navzajom, je to uz pol roka, a mam noveho priatela, s kt som konecne stastna,keby som ostala s tym predoslim,asi by som psyxicky bola mimo...ked som sa s nim rozisla, normalne ako keby sa mi vliala energia do zil, niekedy treba povedat stop!

mademoiselle

jasne, nemusi ju mat uz rad,ale mozno sa chlapec po malej priucke zbada. No tazko povedat, Juli, poznas ho najlepsie, sama sa musis rozhodnut.

alic3

ja by som ti asi poradila pockat ako to bude dalej, aj ked prakticky je to mozno tazke zrealizovat... ale pripada mi to tak trochu ako keby sa ten tvoj iba zrazu zacal bat toho rozchodu, lebo inak to vyzera ze mu moc nechybas a mozno ta az tak rad nema... lebo asi kazdy sa bojime neistej buducnosti, takze casto vsadime na to co uz mame, aj ked to nie je bohvieco.

Deee

juliaaa neviem si predstavit vztah s niekym, kto sa neozve aj tyzden...podla mna skor rozchod...ved on bez teba dokazal celkom "pekne" zit a nezaoberal sa tebou...a ked nieco potreboval objavil, ze si tu stale prenho...mne sa nezda, zeby ta az tak velmi lubil

madmeoiselle

Juli, ja ti poradim len jedno, ak ho lubis, daj tomu este jednu sancu. Ak ho nelubis, tak rukx prec. Je to len o tvojich pocitoch. CLovek sa nedokaze dlho pretvarovat. Ty sama musis vediet, ci s nim planjes buducnost,alebo ne. Ono sa vravi, ze 2x do tej istej rieky nevstupis, ale ja si myslim, ze kazdy vztah si zasluzi sancu, pokial o to stoja obaja.. KAzdemu rozchod nieco moze dat a aj ludia sa menia a vies ako sa vravi, ze clovek si uvedomi co mal, az ked to strati. MOzno si to tvojdrahy uvedomil.Tazko povedat,ale top zistis az casom. Ale urcite to chce jeden obrovsky rozhovor a ak sa rozhodnesb dat mu sancu, urcite si pravidla hned na zaciatku. Vela stastia