nadmerné ochlpenie

Príspevok v téme: nadmerné ochlpenie
hroznesmutna

baby prosím vás pomôžte mi, strašne ma trápi, že mi hrozne zarastajú stehná, normálne tam mám dlhé tmavé chlpy a mám hrozne svetlú pokožku. Nechcem si to holiť, pretože po holení lýtok mi zostávajú čierne bodky, hoci používam penu na holenie aj kvalitné žiletky :-(( Tie stehná by som si chcela odfarbiť peroxidom vodíka, ako na to? Počula som, že on to počase oslabí a chĺpky vypadajú, je to skutočne tak? neviete mi povedať po akom dlhom čase a ako mám robiť s tým peroxidom?

beauty

Caute baby,mam pre vas riesenie,tiez mam ten isty problem a uz roky pouzivam jeden produkt,ktory si dovazam zo zahranicia. Je cenovo prijatelny,manipulacia s nim je velmi jendoducha a bezbolesnta,cenovo je tiez prijatelny.Ak mate zaujem napiste na beauty.body@centrum.sk

ivul

baby, a vas to odfarbovanie nedrazdi? mne sa z toho robia az take pluzgieriky a uz po piatich minutach ma ide od palenia slahnut. alebo robim nieco zle? inak neexistuje nejaky pripravok, ktory je urceny specialne na odfarbovanie chlpkov?

zdenka

zozen si cislo na nejaku endokrinologicku a ries svoj problem s nou...ja mam tiez jeden problem...chlpky mi rastu velmi rychlo...ale musis byt trpezliva...mna skoro porazilo ked som jej pred mesiacom volala ze sa chcem objednat a ta mi povedala ze najblizsi volny termin je koncom jula.tak este cakam...som zvedava aku uspesnost bude mat moje liecenie :)

dadka

chcela by som sa spýtať,že aké množstvo peroxidu a prášku...viem že jedna ku jednej ale ze kolko asi? ked si chcem odfarbit stehna.. prasok aj peroxid uz mam (kupila som v drogerke)..dakujem...

kakaove mliecko

Domca, vsak to nie si jedina ktorej sa na tom mieste daju vidiet cierne bodky...to nech ta trapi najmenej...ine su vyhadzane cervenymi pupakmi atd...ale preco si sa zacala holit tam od tak mladeho veku? Vlastne potom ako 12 rocna...idealne by bolo mozno tak teraz :). Ale to je jedno, a tym sa netrap..alebo zajdi ku kozmeticke...