Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"svokra"

Príspevok v téme: "svokra"
marga

ako zistim ci ma priatelova mama ma rada?Sme spolu len kratko (2 mesiace),konflikty s nou nemam,ale akysi vnutorny hlas mi nasepkava ze ma nejak extra nemusi,neviem preco.Som mile inteligentne dievca,este sa mi toto nestalo,vzdy ma vsetky "mamky" priatelov zboznovali.Ona je tiez fajn zena,je mi velmi sympaticka.Komunikujem s nou normalne,ked sme u nich doma,ze kam ideme atd,ale nikdy sa ma ani nespyta ako sa mam,ani ako sa mi dari,nic :(

zuzka*

mamka ja vzdy mamka a nikdy ju neprekonas, s tym sa musis zmierit,nech ta tvoj priatel lubi akokolvek...2 mesiace su dost kratka doba na to,aby ta dobre spoznala a vytvorila si k tebe dobry vztah.chce to este cas,ale je vzdy dobre mat so svokrou neutralny vztah. mna priatelova mama beria ako dceru,ktoru nikdy nemala kedze ma dvoch synov a priatel niekedy akoze ziarli,ze ma ma radsej nez jeho,co urcite nie je pravda.ake to bude po svadbe netusim,ale dufam,ze sa nebudeme nenavidiem. hlavne,ze nebudeme zit pod jednou strechou.

fidka

marga...pocuvaj svoj vnutorny hlas, aj ked je pravda, ze so svokrou predsa zit nebudes...ale niektorí chlapy si zakladaju viac na mame, ako na priatelke, prip.manzelke

fidka

ahojky....som vydata 4-roky, myslela som si, ze mam super svokru, mala som ju velmi rada...tak som sla marodovat, prestala som pracovat a zivit jej synacika a uz bolo zle...ale pokial som sa o vsetko starala, tak to vyzeralo, ze ma svokra priam miluje..teraz sa vdaka nej s manzelom rozvadzam

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"svokra" - Fórum - ZDRAVIE.sk