Cukrovka a stres

Lintea

Som taká povaha, že všetko si radšej zisťujem viac krát, aby som mala 100% istotu a preto som to aj pri týchto liekoch tak spravila:-) Ďakujem ti, si zlatá a to isté samozrejme prajem aj tebe. Len to zdravie, pretože to je najdôležitejšie;-)

Quastka

-lintea=som si inak aj myslela ze toto ti povie ale dobre ze si sa uistila aj u doktora, aspon to mas aj od neho potvrdene..tak ti prajem aby ti vitaminy pomahali a aby sa tvoj zdravotny stav len zlepsoval a nie zhorsoval:-)..vela zdravia prajem, drz sa:-)

tifaniass

IvanaIva isla som:/...A potvrdilo sa mi to tiez:(...Tak som dufala, ze sa to nepotvrdi ale potvrdilo sa to...Teraz musim zacat zit s touto chorobou a naucit sa ju brat ako sucast mojho zivota, neviem ako to sice zvladnem, ale kvoli rodine a priatelovi to zvladnut musim...Vies mi dat nejake rady, ako si sa s tym ty vyrovnala?...Ake lieky ty uzivas?

Lintea

Píšem ti až teraz, lebo som ti nechcela predtým, pokiaľ som nevedela že čo mi povie môj doktor na tie výživové doplnky. Ale hneď jeho reakcia bola, že ich môžem užívať. Že uškodiť by nemali, že sú to len obyčajné vitamíny, ktoré treba užívať a prijímať aj z potravy a aj prostredníctvom tabletiek a hlavne vtedy, keď ma niekto problém že sa mu zle vstrebávajú. Zajtra si ich plánujem ísť do lekárne kúpiť

IvanaIva

Tifaniass
- už si dávno mala byť u doktora..keď máš nejaké takéto príznaky tak treba čím skôr ísť a zistiť čo to je..vždy lepšie skôr ako neskôr..viem to z vlastných skúsenosti, keďže som to isté zažívala a presne sa mi potom potvrdilo že mám cukrovku:/..ale teraz je už fajn keďže sa mi stanovila diagnóza a teda aj liečba..choď, nečakaj!!!

Lupraska

@siminii az teraz som si vsimla tvoje podakovanie:-) Nemas zaco, rado sa stalo a pevne dufam, ze ti vitaminy, ktore som ti poradila pomozu a ze sa budes citit po case lepsie :-)

tifaniass

Chcela by som sa obratit na vas s prosbou o nazor...Uz zo mesiac na sebe pozorujem zmeny...Som neustale smadna a tak pijem vela tekutin a tym chodim aj strasne casto na wc..Zo zaciatku som k tomu neprikladala nejaky velky doraz ale casom som zacala mat aj ine problemy ktore ked som si vygooglila tak ma smerovali k ochoreniu cukrovky...Ako ste vy prisli na to ze mate toto ochorenie?...Je potrebne ist na nejake testy k doktorovi?...Za skore odpoveda vopred dakujem

Quastka

-lintea=veru spytaj sa a uvidis co ti na to povie ale myslim ze kazdy lekar by ich mal poznat..no mne prisli dost rychlo, uz si presne nepamatam ale sa mi zda ze na druhy ci treti den som ich mala..objednavala som ich cez diabetik.sk..ale mas v podstate jedno z ktorej e-lekarne ich objednas..vsade sa mi zda ze stoja rovnako, mozno iba ked maju nejake akcie..ved si porovnaj ceny a uvidis..

Lintea

Veď aj ja som zástanca aby bol hlavne kvalitný lekár lenže neviem či zoženiem nejakého iného. Veď to uvidím. Som rada že tie vitamíny sú bez predpisu a že si ich môžem sama kúpiť. Ale najbližšie keď k nemu pôjdem tak sa ho spýtam na ne, či ich pozná a čo hovorí. A z ktorej lekárne si si ho ty objednávala? A za koľko to vedia tak poslať? Do koľkých dní?