Cukrovka a stres

Quastka

-lintea=to nie je dobre ze nevedel,ved doktor by mal vsetko vediet a toto su len vyzivove doplnky takze ublizit urcite nemozu..by som ti poradila vymenit doktora,takyto pristup je nepripustny,teda aspon u mna..daju sa kupit bez predpisu v lekarnach alebo potom objednat z e-lekarni...my sme ich cez net kupovali..

Lintea

Fúha to som ani nevedela, ale ďakujem ti že si mi to takto vysvetlila, lebo doktora aj keď som sa spýtala nech mi niečo poradí tak nejako bol mimo. Neviem či aj toho nevymením, lebo takýto prístup je úplne o ničom. Ďakujem, pôjdem si ich kúpiť, normálne v lekárni ich dostať kúpiť bez predpisu?

siminii

Lupraska si veľmi zlatá a aj tebe samozrejme prajem veľa zdravia, podľa mňa každému toto treba priať, lebo keď je zdravie tak je všetko:-) Chcem sa ti poďakovať za všetky rady, ktoré si mi dala a taktiež za radu ohľadom týchto tabletiek, asi si nevieš predstaviť aká som ti vďačná:-) :-)

Lintea

Chcela by som sa spýtať či by ste mi vedeli poradiť nejaké výživové doplnky pre človeka ktorý trpí cukrovkou? Čítala som že pri tomto ochorení dochádza k oxidačnému stresu, poviem Vám, moc sa tomu nerozumiem ale niečo také tam bolo že sa tomu dá predísť, len neviem ako:/ Poraďte prosím

Lupraska

@siminii takze v podstate z toho vyplyva ze ti zaberaju, ked si nebola uz dlhsie chora:-) Tak snad aj nadalej sa budes citit dobre a nebudes chora, prajem ti vela zdravia, lebo to ty asi najviac potrebujes:-)

siminii

Lupraska ďakujem za pochvalu:-) Ako pravdu povediac moc to nepociťujem že ich užívam, ako určite mi pomáhajú, lebo zle mi nerobia ale nejako výrazne to nepociťujem. Možno po dlhšej dobe sa ukážu nejaké výsledky alebo keď pôjdem na kontrolu. Ale čo môžem povedať, že už mesiac som nebola chorá, čo predtým som bola pomalý každý druhý týždeň že nádcha a hrdlo. Toto som rada a možno za to môžu práve tieto tabletky:-)

sissiny

Emmi7 - viem ti povedat aj presne zlozky aj ked vedela by si si to aj sama pozriet, lebo nizsie som davala link, na ktory keby si klikla tak ta hodi presne na zlozenie. Ale tieto tablety obsahuju zlozky: predovsetkym vitaminy A,B1,B2 a ostatne, C, E, H a mineraly zinok a chrom

Lupraska

@siminii to som teda rada ze si si vsetko pozistovala, si sikovna. A uz aj pocitujes ze ich uzivas? Citis sa o nieco lepsie?

siminii

Lupraska áno napokon som si o tých vitamínoch pre diabetikov pozisťovala čo som potrebovala vedieť, stačilo nájsť jednu stránku a tam to o nich bolo pekne napísané a vysvetlené. Už som ich aj objednala:-)