Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uhlikova voda.. ako sa ma robit?

sg

Doporucujem precitat knihu Choroby z nenavisti / urieknutie, porobenie, prekliatie / od MUDr. Teodora Rosinskeho, CSc.

bosorak

ziadne " z oci" neexistuje. Vsetko si to len vsugerujete ze vas niekto uriekol a porobil vam. Najma od ludi ktorych velmi nemate radi. To vasa psychika pracuje.
druhou pricinou ze vas zacne boliet hlava alebo vam je zle, chce sa vam spat, je vam nevolno moze byt sposobene nedostatkom tekutin alebo jedla. Klesne vam tlak ste dehydrovany a z toho je vam nevolno. Mam to odskusane na sebe staci vypit pohar dva mineralky ist na cerstvy vzduch alebo sa osviezit studenou vodou a zase budete OK. Treba si sledovat prijem tekuutin. Vela ludi nato zabuda a su dehydrovany. Poznam to na sebe. A treba sa zbavit negativ. myslienok lebo to v tele robi najviac zla.

xIrenka

Kdo tomu neveri tak naco sem chodi? niekdo to priklada psychiatrii,iny urieknutiu...tak sa radsej pchajte liekami...doktori o tomto vedia ale kde by boli keby to priznali? a farmakoterapia ani nehovorim !!!!

jan11

Babka mi povedala, ze sa to robi takto:
do poharika s prevarenou vodou budete postupne hadzat tri zapalene zapalky a zakazdym poviete: ne tri, ne dva, ne jeden. Potom sa z tej vody trikrat napijete a spravite si krizik na celo a poharik date na pat minut cca. prevrateny pod stol. Vodu treba vyliat na miesto, kde nikto nechodi.
Mne to z oci pomohlo, ked som bol maly chlapec a jedna baba sa na mna pozrela a ja som myslel, ze odpadnem.
Moj nazor na to je taky, ze by si sa mala skor pomodlit nejaku modlitbu /od kedy to robim, tak som si ziadne z oci robit nemusel/.
Co tak citam, tak ste jej tu fakt poradili:)

Monty007

.. Preboha... Vy aj čítate čo píšete??? ... ved je to blud.. ako jedna pani povedala,že susedkina sestra čo má známu tej to pomohlo... že sa umyla...
.. za 10 € predávam tabletky proti urieknutiu... má niekto záujem.. ?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uhlikova voda.. ako sa ma robit? - Fórum - ZDRAVIE.sk