Uhlikova voda.. ako sa ma robit?

jan11

Babka mi povedala, ze sa to robi takto:
do poharika s prevarenou vodou budete postupne hadzat tri zapalene zapalky a zakazdym poviete: ne tri, ne dva, ne jeden. Potom sa z tej vody trikrat napijete a spravite si krizik na celo a poharik date na pat minut cca. prevrateny pod stol. Vodu treba vyliat na miesto, kde nikto nechodi.
Mne to z oci pomohlo, ked som bol maly chlapec a jedna baba sa na mna pozrela a ja som myslel, ze odpadnem.
Moj nazor na to je taky, ze by si sa mala skor pomodlit nejaku modlitbu /od kedy to robim, tak som si ziadne z oci robit nemusel/.
Co tak citam, tak ste jej tu fakt poradili:)

Monty007

.. Preboha... Vy aj čítate čo píšete??? ... ved je to blud.. ako jedna pani povedala,že susedkina sestra čo má známu tej to pomohlo... že sa umyla...
.. za 10 € predávam tabletky proti urieknutiu... má niekto záujem.. ?

?????:-o

Nespochybnujem nic, ale obavam sa odporucania pitia takejto vody - ved ta zapalka obsahuje fosforecnan amonny, siru, chlorecnan draselny....

Irenuška

Ahojte.Posielam vam prispevok na tu uhlikovu vodu.Vopred hovorim ze ty co tomu neveria,tym to ani nepomoze.Nieje to ani nejaka magia ako sa tu pisalo.Urieknutemu človeku,je zle a ma akoby tazke vezi.Zalezi podla toho,ake velke z oči ma.Ja osobne uz poznam ked mam z oči.Zrazu vam pride zle,a trva to vecne,nemate chut do jedla ani do rozhovoru,mate zmiesane myslienky a dost často,neviete sa nikomu riadne pozriet do oči.je to dost nebezpecne,lebo taky clovek ked to tak necha,moze aj zomriet,preto napriklad niekdo sa citi velmi zle,ide k doktorovy ale doktor nevie najst pricinu.Vetsinou si nevedia rady a tak to pripisuju psychiatrom,napriek tomu ten clovek nema ziadny psychicky problem.Mne osobne pomaha Uhlikova voda velmi,hned potom sa mi akoby rozsvieti,a citim sa ovela lepsie a lahsie.Raz som mala take zoci,ze som nevladala chodit,vracala som,nespala som atd... takto isto zomrelo mojej starkej dieta,potom som si dala spravit očistu,aj zlievanie sviečkami,to je este lepsie,a postupne mi to preslo,upozornujem,ze inač mam velmi dobry zdravotny stavale tieto urieknutia mam často,bohuzial som taky zvlastny typ,za ktorym sa obzre večšina ludi.poradim kazdemu kdo mi napise mail trafilie@zoznam.sk

tpch

Neskutocne...a vraj zijeme v 21.storoci..
To vazne tomu niekto veri, alebo si robite srandu? Ved to je na psychiatra.

koala24

vy vsetci co tomu neverite tak sa k tomu radsej ani nevyjadrujte,myslite si svoje a dajte pokoj,to nieje ziadna magia a cloveku to pomaha tak preco to nespravit ked to nikomu neublizuje,.ja si to robim pravidelne.,robi sa to takto,:naberies si do pohara vodu prezehnas ju,a zapalis 1zapalku nechas ju trochu odhoriet a pritom si povies dievke pod vrkoc,a odlomis ju na okraji pohara ak ti odlomeny kus spadne na dno vody tak mas z oci a tak pokracujes dalej 2 zapalku zene pod cepiec 3 zapalku chlapcovi pod pierko 4 zapalku muzovi pod klobuk a 5 zapalku ked zo vzduchu tak do vzduchu kolko zapaliek ti padne tak take silne z oci si mala,.napi sa stej vody 3 krat potom sa 3 umi po tvari po rukach a a rubom nejakeho uteraka sa poutieraj a potom tu ostatnu vodu vylej vonku poza chrbat!nech ti to pomoze