Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bodové ohodnotenie pri úraze

jerry

Cau karolza.Postipala ma vretenica.Liecba hojenia bude trvat asi 2 tyzdne.Mal som taku reakciu ze mi hrozila tromboza,a som na antibiotikach.myslis ze to bude na tych 15 bodov,alebo mam tomu rozumiet tak ze tych 15 bodov je horna hranica bodoveho hodnotenia a viac sa uz neda pridat.Ahoj..PS:Dobre ze sa nasiel taky clovek co vie poradit!dakujem....

karolza

ahoj jerry
obodovanie je vlastne náhrada za bolesť,takže dĺžka liečby je ,,pasé,,
15 bodov je daných zákonom
záleží aký had ťa poštípal,ak nejaký cudzokrajný,alebo... podľa priebehu hojenia
je hranica 25-30 bodov,
ostatné € už podľa zákonníka práce,ušlá mzda a pod.
s pozdravom karol

jerry

Cau karolza.had ma ustipol v praci cize to bol pracovny uraz.Chcem sa ta opytat je jedno kolko budem marodovat stale je tam tych 15 bodov alebo je tam dolna a horna hranica bodoveho ohodnotenia.za odpoved ti dakujem

karolza

ahoj jerry
podľa zákona o odškodnení
uštipnutie hadom -15 bodov
uštipnutie cudzokrajným hadom,alebo iným jedovatým zvieraťom podľa priebehu hojenia-20-35 bodov
kedže pracovný úraz tak ešte ostatné €
s pozdravom karol

jerry

Dobry den.Mal som pracovny uraz.Ustipol ma jedovaty had.Na marodke budem asi 2 tyzdne.Nevie mi niekto povedat kolko bodov asi dostanem.Dakujem

karolza

ahoj roker
nenapísal náhodou 20 bodov
pozri si zákon 437/2004 v znení neskorších predpisov o náhrade za bolesť ........

s pozdravom karol

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bodové ohodnotenie pri úraze - Fórum - ZDRAVIE.sk