Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je to len zo sucitu?je to moja chyba? jej chyba?

Príspevok v téme: je to len zo sucitu?je to moja chyba? jej chyba?
ziggler

S priatelkou sme 9 mesiacou.Za 6 mesiacou sme sa jediny krat nepohadali,nebolo ziadne nedorozumenie.Niekedy som mal take pocity ze ma nelubi a bol som stoho smutny ale vzdy to preslo.Bol som sklamany tak sa bojim verit niekomu.Za posledne 3 mesiace sa pohadame tak asi 2 krat do mesiaca na 2-3 dni a potom je to celkom ok.Asi vacsinou tu hadku sposobim ja tym,ze ona ma napriklad zlu nalade a je trosku taka sklesla,drza a ja si myslim ze je to kvoli mne,ze ma prestava lubit.Hadame sa aj kvoli tomu,ze ma nejaky problem ale nechce mi povedat aky a ja sa jej to stale pytam.Ja sa na nu hnevam niekedy,ze sa ide stretnut s kamaratkami a stretnutie somnou zrusi.Je to naozaj len niekedy.Sme spolu tak 4 niekedy 5 krat do tyzdna a v kontake cez net trochu.Niekedy vravi,ze sa potrebuje vyrospravat ale este nikdy sa mne nevyrospravala.Naozaj baby sa potrebuju s babami porozpavat a povedat im svoje problemi?Preto aby sme mohly byt spolu si musim toho dost vytrpiet,aby som sa snou stretol musim ju cakat aj hodiny a potom pridem domov okolo pol 5 a som uplne unaveny a musim sa ucit na dalsi den do skoly.Mam 19 a moji kamosi tu babu asi nemaju moc radi a trosku si zomna utahuju.Ona o tom vie raz som jej to povedal.No vzdy po tej hadke jej poviem ze ja som ochotny pre nu trpiet,ze ju lubim,ze sa nechcem rozist.Ona povie ze ma lubi ale nechce aby som kvoli nej trpel ze ju to boli.Ze si mysli ze nieje vhodna pre mna ked sa takto trapim a ona to nechce.Je dost citliva a niekedy aj naladova ale ja ju lubim.Lubi aj ona mna ked vravi ze aby sme sa rozisli lebo nechce aby som trpel ? alebo je somnou len zo sucitu ze jej vzdy poviem ze sa nechcem rozist ze ju lubim.Ona nieje moc oblubena asi ani v skole ale ma tam par kamaratok.Je snimi v skole tak myslite ze snimi potrebuje byt aj potom? Ja nejako dobrych kamosou nemam oni ma mozno za kamosa povazuju ale ja sa snimi necitim dobre som stastny len snou.Co si o tom vsetkom myslite ptosim napiste.

ziggler

teras sa stalo nieco co este nikdy predtym.Ona sa ospravedlnila zato ze sme sa pohadali a teda bolo vidiet ze to mysli fakt zo srdca a vazne.Povedala ze sa cuduje ze na nu nekricim pretoze ona sama by to najradsej na seba nakricala.Mam to chapat tak ze sa to zlepsi? uvedomila si ze aj ona robila chyby?

diddi

vies..mozno je problem aj v tom ze z nej nasilu tahas jej problemy..chapem ze by si chcel aby to hovorila vsetko..ale niektori ludia s tym maju problem..Napr. moj priatel ked ho nieco trapi, tiez o tom nehovori a ked som to predtym z neho tahala len sme sa pohadali..Teraz som sa naucila, netaham z neho co sam nechce..neberiem to osobne ze ma nelubi a neveri mi, ale proste je taka uzavreta povaha..Myslim ze aj ona ta lubi, len je uzavreta a nervozna z problemov a nechce o nich hovorit a ty to z nej tahas a to ju znervoznuje este viac..Nie je tvoja ani jej chyba..proste musite sa naucit tolerovat sa a "spolunazivat"spolu..My s priatelom sme sa tiez spolu cisi kedysi nahadali..a teraz ked sa na to spatne divam, bolo to kvoli hluposti a vzajomnemu nepochopeniu..A hadky tiez odcudzuju..Skus jej povedat ze ak chce rad si vypocujes co ju trapi, ale ak ti to nechce povedat, pochopis to..a porozmyslaj co ste robili (konkretne ake veci) v tom obdobi ked vam bolo super a skus tie veci znovu robit..A myslim ze by vam pomohol aj rozhovor..nie o nej co ona..ale povedz jej co ty..Co ty citis a podobne..Podla mna ta urcite lubi, len ked maju ludia problemy, nechce sa im az tak vyznavat lasku..a k tym "rozchodom"z jej strany, neber to vazne, iba sa boji podla mna jednak ze ti iba ublizuje a jednak je urcite nestastna ze vam to neklape a niektori ludia radsej "ujdu" a budu sa trapit ako zatnu zuby a budu riesit vztah..To aspon podla mojej skusenosti..ked som kedysi nieco priatelovi vycitala, povedal"tak nemusis byt so mnou ked ti je so mnou zle", namiesto aby povedal "ok, posnazim sa.." Proste tieto jej reci neber vazne a povedz jej ze sa nechces rozist a ze ti vadi ked ti hovori taketo veci.. A s tym jej meskanim..zle si si ju naucil..dajte si pravidla-ked z nejakeho doleziye dovodu nebude stihat, ok.Ale ked len tak z rozmaru, pockas 15min. a zavolas jej ze cakas este dalsich 15min a ak nepride odchadzas a ak nie naozaj odides.A nie s hnevom ale s usmevom a ona sa nauci..

jaja

aha chapem...viem,ze ti tu vacsina ludi pise,ze kasli na nu a take veci,ale podla mna sa sprava k jej veku primerane...mam trochu viac,ale stale som na tom podobne ako ona :D

ziggler

Aha stym kolko na nu cakam sme sa asi nepochopili.My niesme z toho isteho mesta a proste ked chcem byt snou musim na nu pockat preto kym ja na nu cakam ona je este v skole.Ist domov a zase naspat do mesta nema cenu pretoze sa tretba ucit na dalsi den,nieco doma pomahat takze jedina mozno ako sa stretnut je na nu pockat.Ona je z mesta cize na mna tak dlho cakat nemusi moze ist kludne domov ked ja mam dlksi den v skole alebo na brigade.

jaja

podla mna je ta baba klasicka teenagerka-naladova,neista,ale to je ok vzhladom na jej vek.podla mna je mozne,ze ta lubi...ale preco na nu cakas hodiny,z akeho dovodu meska?

ziggler

my sme si kedysi uplne super rozumeli.Len prislo take obdobie ze ona mi nechcela povedat svoje problemi.Boli dost trapne a aj ja by som mal s tym problem.V tedy som to z nej nasilu dostal lebo som naznacil ze bude koniec.A od vtedy sa to takto vlecie.Ona ma problem ja to na nej vidim ze jej nieco je a pytam sa jej to a dozviem sa to az pocas hadky.Pri poslednej takejto hadke povedala toto: "ked sme sa minule pohadali som si povedala ze ak pri mne nebudes stastny nebudem moct byt stebou lebo nechcem aby si bol nestastny hoci teraz som spravila opak a aj ma dost mrzi ale uz to nemozem vziat spat.Ja asi niesom stvorene pre nikoho preto aka som." Takto vlastne zobrala tu vinu na seba ze sa hadame.Ona nieje nejaka vypocitava tava to som si isty.Ja rozmyslam len nad dvomi moznostami.Ze ma naozaj velmi lubi ovela viac ako ja ju alebo ze ma nelubi a pise toto a sprava sa tak zle aby som sa s nou rozisiel ja a tym padom to akoze lahsie znasal a teras je somnou len zo sucitu.Co myslite vy? prosim ja potrebujem len toto vediet.

fraisee

ja by som sa nenatahovala s takymi komplikovanymi ludmi. ja nepotrebujem riesit vo vztahu stale nejake veci, ja si to vyjasnim na rovinu, nepaci sa ti nieco? ak hej, tak mi to povedz, mna ma vztah naplnat a nie brzdit. vzdy mam radsej ked sa hovori otvorene a nie aby som patrala, ci ma partner lubi a pod.

fibiaaa

ty chces silou-mocou pocut, ze ta lubi.
Je to take divne, ze mava zlu naladu, ze sa hadate.
Ona moze mat . istotu, ze ju mas rad a ze neodides. To moze byt taka majetnicka laska.
Keby si ju nechal, potom si uvedomi, co stratila.
Osobne si myslim, ze by si sa mal venovat viac sebe, nejakym zaujmom, chodit viac do partie a pomaly sa odputavat, mozno niekde inde najdes niekoho, s kym ti bude lepsie. Predsa nie je normalne aby sa dvaja mladi hadali a riesili stale nejake konflikty. Asi jej nedokazes povedat, ze koncis, tak to zatial skus len nejak ochladit , chodievaj na nejake akcie s kamosmi a tak.. a mozno po case to s teba vyjde.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je to len zo sucitu?je to moja chyba? jej chyba? - Fórum - ZDRAVIE.sk