Bolo vam zle po vysadeni antidepresiv?

face of agony

Mne bolo takto, ked som brala AD. Parkrat som aj odpadla. Teraz beriem minimalne davky AD. Ale vysadzujem ich postupne. Moze to byt z nahleho vysadenia AD. Rychlim vysadenim si vraj mozes navodit nejake choroby.

evcca

pokial si ich vysadil svojvolne, bez rady lekara, tak sa moc necuduj. ked chces prestat brat ad, treba ich vysadzat pozvolna, pod dohladom lekara, aby sa predislo takymto stavom.
nalpsie teraz spravis, ak sa pojdes s tym doktorom poradit, dost zavisi aj od davky, co si bral-mnozstvo a tvojej diagnozy.

roman30

Nemyslim,ze by to bolo psychickeho charakteru.Nemam strach,proste mi je naozaj zle,ked chodim po ulici,citim zavraty,trasenie hlavy,velmi neprijemne pocity.Pred casom,ked som takto vysadil Efectin,odpadol som na ulici a bol v bezvedomi.Zrejme teraz smerujem k tomu istemu zaveru.AD som bral niekolko mesiacov - Zoloft.

marga

mne zle nebyvalo..ja si myslim,ze to mozes mat psychicke,ze sa bojis ze sa ti tie depresie vratia bez liekov,a preto ti je zle...psychika dokaze VELMI vela..preco nejdes sa svojim doktorom ? urcite by ti pomohol

jaja

fúúúha, to ti nezávidím, prečo nevyskúšaš nejaké prírodné AD- ľubovník bodkovaný, kým sa z toho dostaneš?