Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolesť okolo pupka

LIA81

Ahoj bolesti okolo pupka ma trapia takmer 3 roky a lekar mi nevie zistit pricinu.Uzivam aj lieky na pankreas,aj na zapal tenkeho creva ale efekt ziadny.Celiakiu zistenu nemam,len neznasanlivost lepku.Bolesti su celodenne,po vyprazdneni sa zhorsuju.Ma niekto podobne tazkosti ako ja?napiste

vierka

no to som sa chcela spýtať,či niesi po pôrode.Ale už dosť dlho si po.Lebo ja som mala také bolesti asi do pol roka po pôrode.A prešlo to.Nikde som s tým nebola.Cho´d k lekárke.

pipina

slepe črevo mam tiež vybrate som po dvoch cisarskych rezoch,ale to je tiež už 5 rokov a tieto bolesti sa mi ojavili zhruba tak tieto dva tyždne,všimla som si akurat,že ma to picha po jedle a je to taka ostra bodava bolesť,neviem sa vobec potom pohnuť,lebo každy maly pohyb strašne boli,trva to možno pol hodinu a potom je zase klud

pipina

vetry mam,v pohode tak isto aj čo sa tyka stolice chodim pravidelne,alkohol vobec nepijem mastne možno,že ano,ale velmi malo,ale stym žlčnikom by to možno aj mohlo byť ,ale picha to okolo pupku?

celi

zvyčajne to bývajú zastavené vetry, ale možno ti nepracuje dobre žlčník asi si jedla niečo mastné,alebo korenené alebo silné tekuté/alkohol/

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolesť okolo pupka - Fórum - ZDRAVIE.sk