Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

antidepresiva

Príspevok v téme: antidepresiva
lola12

ahojte....poradte mi prosim postup ako sa dostat k antidepresivam, potrebujem odporucenie obvodneho lekara, alebo psychologa, alebo mozem ist rovno k psychiatrovi?......v noci nemozem spavat, ked sa v noci zobudim vsetko vidim strasne beznadejne, mam komplexy, nejaky vnutorny hlas vo mne prebudza pochybnosti o sebe vo vsetkom, neviem nadviazat vztah, ...atd

lola12

skorica, ani ja nechcem bret lieky na spanie, ale chcem si dat predpisat antidepresiva, lebo dufam, ze mi to pomoze, v tych ciernych myslienkach, velmi mi to odobera energiu, jednak sa vobec nevyspim, lebo spim denne asi 4 hod, zaspim o 22.30, ale o 2 sa zobudim a do 5 nespim, rozmyslam o sebe, vidim vsetko cierne, ubija ma to, odobera mi to energiu, nevladzem...a cez den tiez vela o sebe pochybujem, mam negativne myslienky, nevladzem s tym uz bojovat, ...pomozu mi tie antidepresiva?....neviem co mam robit

škorica

Lola spávam lepšie, ale nie dobre. Beriem antidepresiva, ale iba 1 rano a na noc sedativum. často sa budím , ale netrvá dlho a potom zaspím. Možno keby som si dala priamo lieky na spanie tak by som spala lepšie, ale nechcem si nato zvyknúť. Ale možno Tebe to zaberie lepšie.

celi

Daj sa vyšetriť na celiakiu-Mala som tie isté problémy. Zistili celiakiu- držím prísnu bezlepkovú diétu a je mi dobre.nejedz tie oblbováky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

antidepresiva - Fórum - ZDRAVIE.sk