Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viac viditelné žily a pocit tepla v rukach

:D

nvm ludia maju chude ruky tak maju navrete zili i ked necvicia a atd ten co ma na ruke trocha tuku musi cvicit ne az do pdpadania ale aspon 1 hodinu denne ja este nemozem do posilky nemam na to vek

adidadi

Ja som tiez bola koncom septembra na echo srdca ale kvoli problemom s busenim srdca. Tiez vsetko o.k. Ale tieto zily som si vsimla nejak od novembra. Vselico mozne som preskumala na nete ale nic konkretne nevidim... Ciara, a ty si sla na vysetrenie srdca prave kvoli tymto viditelnym zilam? Co ti vlastne povedali?

caira

Neviem, čo je ten pocit tepla, ale aj mne vidno dosť žili a mám ich navreté keď mám ruky smerom dolu, ale bola som aj na vyšetrení srdca a všetko som mala ok. Myslím, že by to nemalo byť nič vážne.

adidadi

Ja mam tiez tento problem..neviem cim to je, mam to uz 2 mesiace, ale nie stale ale pocas dna z nicoho nic sa mi to tak objavi presne ako pises.
Aj ten naval tepla ale hlavne v pravej ruke nechapem...Ci to suvisi nejak s krvnym tlakom..Aj rano ked sa zobudim mam pocit naporu tepla hlavne v pravej ruke aj mi je tie zily vidno viac..Kto ma skusenosti poradte.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Viac viditelné žily a pocit tepla v rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk