Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
fulka

Ja ozaj uz neviem co mam robit...kazdy vecer na mna dojde stav, ze som strasne skareda, je mi zo seba zle, len placem, vobec nevidim nic pozitivne, neznasam sa za kazde jedlo co som zjedla ten den, moja tvar sa mi zda skareda, mam pocit ze ma nemoze mat nikto rad, pretoze som skareda...stale sa porovnavam a vzdy dojdem k tomu ze som otrasna....v skutocnosti mozno to ani nie je tak zle...ale nejak vidim moje chybicky mnohonasobne vacsie ako pozitiva...a tuzim byt dokonala a viem ze sa to neda...
Chcem vyskocit zo svojho tela, nevydrzim sama so sebou...prosiim...poradte mi ako proti tomu bojovat...nejak aktivne....HOCICO=)
(ku cvokarovi chodim a vie o tom..len to nevieme zmenit)

fulka

no ved toto ze sa to neda ovplyvnit...ani moje nalady....neviem z coho vznikaju...akoze hej, nejaky impulz je..ale casto iracionalny
A Ty? Hrasok, pokojne chod k psychologovi, ja som sa zo zaciatku bala, aj to bolo neprijemne, ale uz som si zvykla=D
len to trochu trvalo...ale teraz chodim na skupinovu terapiu k psychiatrovi s holkami v mojom veku a je to strasne fajn=)

hrasok.

no, to sice neviem co je, ale je skoda ze uz ked ti bolo fajn, ze si sa zase do toho dostala. nejaky psycholog povedal ze 98percent jeho pacientov ma jednu spolocnu vlastnost a to, ze sa nevedia ucit. zase si do toho nejak spadla, proste skus, ked sa to zlepsi, si to udrzat... ja neviem... ja mam tiez vselijake neprijemne pocity zo seba, dnes som plakala cely vecer pretoze som si myslela ze sa nepacim svojmu priatelovi. potom som sa uvedomila. a tiez chcem ist psychologovi, len mam nejake zabrany...ako keby som sa hanbila alebo co, ale musim, chcem..

fulka

Stale vravi ze to sa mojom veku (20) este neda zaskatulkovat...ale prekecla sa =D ze vraj hranicna porucha...teda taha to do nej. plus vselico co s tym chodi..=/

fulka

nie nie, tu psychiatricku by som nemenila za nic=) velmi mi pomohla uz..
ona mi akurat moze pomoct zmenit pohlad na seba alebo rozmyslanie...ale to ide pomaly a uz som mala obdobie ked som sa citila celkom fajn vo svojom tele...ale teraz sa to vratilo v silnom odvare,...a bojim sa ze to zas potrva,,,(uz asi 3 mesiace ma to drzi tak intenzivne)
akurat este lieky mi moze dat, co aj mam...ale lieky tiez nezmenia moj pohlad, akurat zmiernuju. (teda mali by) vykyvy nalady

fulka

ja vlastne ani neviem preco toto je...ale som z toho taka nervozna a rozladena ze az...a hlavne vecer...a pocity, ktore formulujem do viet zneju velmi neobjektivne, hlupo a iracionalne...a nie su to myslienky...iba pocity ..az sa desim toho ked sa pocujem co vlastne o sebe hovorim...=(=(=(

fulka

Nie nadvahu nemam....mam 50 kg a 160 cm. objektivne je to ok...len ja sa vidim inak...
a deti v skolke, kde sme boli fotit mi povedali ze som pekna...akoze uprimne deti, mala by som byt rada... (ja krava)
a priatela...mam rozrobeneho...ale prave..ked zacinam s niekym chodit, alebo som len platonicky zamilovana, mam este viac pocit ze som nedostatocne pekna, v mojej blbej reci otrasne skareda...