Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mam urobit?

Príspevok v téme: Co mam urobit?
na dne

Ahojte,trapi ma jedna vec.Vcera som sa pohadala s frajerom kvoli tomu,ze som mu nechcela povedat meno jednej baby,ktora mi dost ublizila.Nie fyzicky,ale psychicky.On mi stale hovori,aby som mu to meno povedala,ale ja nechcem,aby jej nieco urobil!!!Nevie pochopit,ze je to moj problem a ja si ho chcem vyriesit.Nemozem predsa nechat mojho frajera,aby za mna riesil vsetky problemy.Par krat mi kvoli tomu aj zlozil telefon.Mozno tak prehnane reagoval aj kvoli tomu,ze pred par dnami mu zomrel dobry kamarat a aj to ho strasne trapi.Ja neviem co mam robit,celu noc som nespala a ked sa kvoli tomuto rozideme,ze mu nechcem povedat to meno,tak sa zblaznim.Asi hodinu pred hadkou mi povedal prvykrat ze ma lubi a teraz to chce len tak zahodit?Prosim vas poradte mi co mam robit.

BeDelicious

Ja si ani nemyslim ze na krehkych putach...len bol dost mimo z toho,ze jeho kamarat spachal samovrazdu kvoli svojej babe a moj spor bol na neho uz privela asi.Ale ved on to chcel vediet,co ma trapi.Vybusnej povahy nie je,to som skor ja,dnes to uz tak strasne mozno neberem.Prejde to snad.Dufam ze sa o tom porozpravame este dnes...vazne ho nechcem stratit kvoli takej hluposti.A dakujem za radu:)

agina

To mate vztah zalozeny na velmi krehkych putach, ked je priatel schopny rozist sa kvoli takej hluposti. No zrejme je prudkej a vybusnej povahy, veci riesi s horucou hlavou. Mali by ste si sadnut a v klude to predebatovat, ved o nic nejde.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mam urobit? - Fórum - ZDRAVIE.sk