bolesti pri srdci..

fraisee

tiez som smala problem s bolestou pri srdci a zistilo a ze problem je v stavcocha chrbtici, cvicim pilates, odvtedy to prestalo

kostlivec

cauko,
moj priatel maval take pichania pri srdci. ked sa konecne odhodlal ist k lekarovi, povedal, ze to nema nic so srdcom, ale ide to od chrbtice, takze musi cvicit. a odkedy cvici tak je to v pohode. ale ked dlhsie necvici tak to ma zas... takze pilates, posilka alebo daco podobne odporucam

BeDelicious

No ved aj ja som to mala od chrbta,sice ma to este niekedy pobolieva,ale castokrat mi pomoze to,ked sa na par minut poriadne vystriem a pravidelne dycham.Skus to aj ty,mozno ti to pomoze:)

maxi

si zlata, ja som uz bola na vysetreniach..zistili mi prolaps mitralnej chlopne, vraj to ma vela mladych ludi, a ze tie problemy su od chrbtice alebo psychickeho pôvodu..tak neviem...vies, akí su dnes niektorí lekari(cest vynimkam)

BeDelicious

Ahoj,ja som uz raz nieco podobne mala.Strasne ma pichalo dole pri srdci a nevedela som si pomoct.Niekedy sa mi az tazko dychalo,nevedela som sa nadychnut.Isla som na vysetrenia,par dni som pobudla v nemocnici a zistili mi,ze nejake chrbtove vazivo sa mi zachytilo o nejaku kost a to tam sposobovalo tlak,kt.posobil na srdce.Ak mas pocit,ze ta to trapi castejsie,v kazdompripade chod na vysetrenia,aspon budes vediet co to je.