FAREBNE KONTAKTNE SOSOVKY

flower

v dnesnej dobe su velmi popularne farebne kontaktne sosovky SofLens Natural Colors. su trojmesacne, ale myslim, ze maju aj ine. dokonca aj z kokretnej farby maju viacero odtienov, z modrej - 2 odtiene, zo zelenej - 4 odtiene, no tiez aj siva, orieskovo - hneda. no a delia sa aj na viacero typov: krycie - tieto menia celkovo ich farbu a dokazu prekryt aj tie najtmavsie oci, zvyraznovacie - tieto zvyraznuju farbu oci alebo prekryju len velmi svetle duhovky. a tiez je fajn, ze farebne sosovky ponukaju aj dioptricke, aj nedioptricke, coz len pre imidz. a cenovo su si, myslim, uplne podobne. ja osobne zatial nemam ziadne skusenosti so sosovkami, ale v co najblizsej dobe si ich planujem kupit, tak co to o nich aj viem, tak aby ta nieco zaujimalo kludne sa pytaj, ale vela infa najdes aj na roznych strankach, napriklad: www.sosovka.sk :)

mirka 23

No z katalógu je to riziko. Ja som mala modré a to som u šošovkárky vyskúšala asi 5 modrých odtieňov, niektoré boli veľmi nápadné a neprirodzené, ja som si vybrala také prirodzenejšie, ani nebolo poznať, že mám farebné šošovky. Takže jednoznačne treba skúšať.

sunny1986

no ja som ich tiez chcela,presne zo zenskeho rozmaru,presne zelene...momentalne som vo svajciarsku a tu som si ich objednala z nemeckeho katalogu EMP...a uz prisli.,..a este som ich nemala ani raz...neviem si na seba zvyknut,pripadam si v nich nesvoja...skoda penazi...a neboli lacne...dva kusy aj s emulziou a tym puzdrom ci co je to okolo tisicky korun...

jancecka

Ja by som sa chcela spýtať, nepotrebujem okuliare, ale keby som chcela zmeniť farbu očí, len tak z babského rozmaru, dajú sa kúpiť také farebné šošovky? A čo asi stoja? Kde ich kúpim? ale je to len fakt taký rozmar, lebo zelené oči sú najkrajšie aké som kedy videla :D