Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FAREBNE KONTAKTNE ŠOŚOVKY

minnie mys

Jablonkaa, diky...skusim sa poobede obzriet za tym aqua nieco co si spominala...ak nieco najdem, tak sem hodim link a ty mi potvrdis ci to bolo ono, a ci nie, ok?:D. A ty si ich teda objednavas cez net? Cez ktoru stranku presne? A je tak jedno aky druh si objednam, alebo aj na to treba prihliadat? (tieto normalne mam air optix-ky)...raz som uz take stranky prechadzala, a viem ze niektore popisy sosoviek mi robili problemy, lebo som nevedela ktore su pre ake oci, a nakolko prekryju a tak...napriklad ta mesacny svit bola tusim pre ludi so svetlou duhovkou...to mi nebolo jasne, kedze aj ja mam svetle oci, ale nie modre, ale tie by mi oci vobec nechytili, to uz viem...ale ved ja si nieco potom vygooglim a poradis mi :D

jablonkaa

minnie, ja mam takisto zelenomodre oci, dost svetle.
skusala som uz farebne k.š. znacky focus softcolors odtiene aqua(nepamatam presne a nechce sa mi hladat na internete) - taka zelenkava, ta bola velmi zaujimava, ludia sa mi zahladievali do oci a boli dost aj ocareni farbou oci. teraz prave mam znovu focus, ale odtien royal blue. je to taka tmavsia modra, tiez zaujimava, ale pre moju prirodzenu farbu duhovky uz nie taka vyrazna zmena.
skusala som uz aj freshlook colors, modra farba, tie boli uplne nanic, nevyrazne, rozdiel oproti mojej farbe minimalny az nebadatelny.
teraz prave mam kupene freshlook radiance, este som ich vsak neskusala, tak som sama zvedava, ako mi budu oci "ziarit".
no a este sa chystam v blizkej buducnosti vyskusat softlens natural colors, tam je viacero odtienov, ale tiez mam predstavu o svetlunko modrej.
raz, ked som bola na ocnom vysetreni v nemocnici, sestricka tam mala nadherne svetlomodre, nezabudkove oci. tak ma mrzi, ze som sa jej neopytala, ci to ma prirodzenu farbu a ak nie, vedeli by sme, co si dat do oka....

minnie mys

Ahojte,
prosim vas, nevie niekto ze ked mam oci zeleno-modre tak svelejsia farebna sosovka by mi povodnu farbu neprekryla? Strasne by som chcela modre kontaktne sosovky, ale moja ocna hovorila, ze by mi to neprekrylo aj ked nemam tmave oci...to napriklad taky co ma hnede si svetlejsiu farbu ani nemoze vybrat?!
Proste, ze si musim vybrat tmavsiu ako mam oci...ale to precooo?:( Neexistuje taka sosovka co mi prekryje zelenomodre oci na modru??? Videla som na nete taku ze "mesacny svit" ale to moze byt ze by mi ich nechytilo, popis si uz presne nepamatam, ale boli krasne...prosim, ak sa niekto vyzna nech da vediet.diky moc

tiffanny

Ahoj, ja už nosím farebné šošovky s nejakými prestávkami asi rok aj pol. Dostaneš ich v optike, na výber máš rôzne farby, ja mám konkrétne tmavo modrú, bledomodrá je dosť neprirozdená, aspoň na mne to tak pôsobilo. Za tri páry som za ne zaplatila okolo 1.800,- Sk, ale na nete sa dajú zohnať 3 páry aj za 1.200,- Sk, ale treba vedieť konktérnu farbu ako i dioptriu, ak teda potrebuješ i to.

mirka 23

A hlavne musíš ísť trocha skôr, ak ich potrebuješ na nejakú príležitosť. Musia sa objednávať, presne tvoja farba aj dioptrie (ak treba).

mirka 23

Na ja som mala modré šošovky na svojej svadbe. Kupujú sa tam, kde aj klasické šošovky. Neviem odkiaľ si, ja som z PO, takže viem kontakt kde sa predávajú tu v PO. Najprv si vyskúšaš, akú farbu chceš, aká ti pristane. Sú mesačné a týždňové (možno aj iné). Ja som za mesačné dala okolo 1000sk. Ak ešte niečo, tak sa pýtaj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.