vysadenie HAK

bambulka9

Ahojte babulky, chcela by som sa spytat. Musela som po roku vysadit HAK Jeanine, zial po takej 12-tej tabletke - cize som ich ani nedobrala. Dostala som aj menzes, ale strasne sa bojim, co ma teraz caka. Mozem sa z toho dostat aj bez problemov s pletou, vypadavanim vlasov atd? alebo ma to neminie? ake mate skusenosti?

xxmataxx

:-)uz sme to prebrali...niekolkokrat...chape, ze si chcem dat pauzu od hormonov a nema s tym problem...trochu odvahy mi dodavaju kamaratky, ktore tvrdia, ze v pohode funguju na tom, ze si ich chlapi davaju pozor...Ja uz desat rokov fungujem na hak, a to bola pre mna istota...Ale ved ono to dako musi fungovat aj bez hak...:-)

xxmataxx

ahojte...ja som brala tiez jeanine, ale u mna prebiehalo vsetko hladko...bola som spokojna...potom som presla na antikoncepcny implantat a tiez som spokojna...o mesiac si ho musim dat vybrat a chcem si dat prestavku s antikoncepciou...no mam strach...este nechcem otehotniet...a sex s kondomom...no neviem ako sa bude tvarit moj priatel...:-)

lencok1

ahojte baby, ja som musela vysadit HAK Jeanine v polke cyklu, teda po 12 tabletke, lebo mi bolo vazne na figu, mate s tym niektora skusenosti? co to moze s telom narobit? hned na druhy den som znova dostala menzes, uz mam aj po, mala som ho 5 dni...a teraz to bude ako? predtym som nemala problemy s cyklom, pojde to v poho dalej?

moniqa87

vdaka, ze som tu nasla takuto temu, aspon viem co ma caka, idem totiz vysadit hak, drzte mi palce zeny, nech sa dostanem co najskor doporiadku.... no a ze hak nenarobi v tele paseku... pche

kikuus

pressne ten isty problem mam aj ja..mala som mesacnu pauzu a teraz cakam kramy az 4. den a nic!!! ani necitim ze by mali prist..zajtra si kupim test som dost vystrasena z tychto prispevkov ze po vysadeni sa da lahko otehotniet :(( bojim...

odbormedicka

No a ja vam baby este poradim, ze po vysadeni HAK si davajte zvlast pozor- lebo je tam vysoke percento splodenia dvojciat (po vysadeni prebieha ovulacia viackrat za sebou- takze nie je ani dobre si v tomto obdobi ratat plodne a neplodne dni), ale menstruacia moze tiez samozrejme meskat iba kvoli samotnemu vysdeniu.