co si o tom myslite ???pls

Príspevok v téme: co si o tom myslite ???pls
ewka

dnes som isla pre brata do skolky a isiel okolo jeden chalan ktoreho som mozno tri krat stretla na ceste a ked isiel okolo mna tak mi povedal ze caw ......lenze ja som s toho bola v soku pretoze sa mi paci a neodzravila som ho ......myslite si ze sa mu pacim ked ma pozdravil ??? a nebude si teraz o mne mysliet ze som namyslena ked som ho neodzdravila ???????????????prosiiiiiiiim pomozte mi

kayla

Ewka, urcite ho pozdrav nabuduce :))...A keby aj bol za tebou niekto (o com pochybujem, snad nie :) )tak co je na tom zeby si ho nabuduce pozdravila??? Je to prejav sympatie, alebo slusnosti...a uz sa aspon z videnia poznate, tak co...je to uplne normalne...takze sa mu urcite pozdrav nabuduce...aj ja som inak strasne hanbliva :-p...ale kvoli jednemu pozdravu z teba neubudne...takze drzim palceky, hlavne ked sa ti paci :))

mademoiselle

Evi, naber odvahu, ja som s atakto sice je to uz skoro 10 rokov spoznala s jednym super chalanom- sice dnes uz nie sme v kontakte koli jeho velmi ziarlivej priatelke, ale co uz narois. Ale za pozdrav nic nedas a kto neriskuje nic nema. TAkze hor sa do toho. Potom daj vediet ako to dopadlo:-)

jajanka

tak je pravdepodobnost ze sa mu pais..mno ale wes to je tazko povedat....mozno si ta len s niekym pomylis abo co..nwm...ale kludne sa mu pacit mozes..preco ne??...a to ze ci si mysli ci si namyslena to je tiez take diskutabilne...nabuduce ho radsej pozdrav, pekne sa usmej... : -)

kayla

Ewka, urcite ho pozdrav nabuduce :))...A keby aj bol za tebou niekto (o com pochybujem, snad nie :) )tak co je na tom zeby si ho nabuduce pozdravila??? Je to prejav sympatie, alebo slusnosti...a uz sa aspon z videnia poznate, tak co...je to uplne normalne...takze sa mu urcite pozdrav nabuduce...aj ja som inak strasne hanbliva :-p...ale kvoli jednemu pozdravu z teba neubudne...takze drzim palceky, hlavne ked sa ti paci :))

ewka

no za mnou nebol asi nikto ja nwm ale ten chalan ma nepozna sak ja som ho stretla mozno tri krat niekte tak ja newiem

jajanka

a bol za tebou niekto???:...tak to je tazko powedat ze ci sa mu pacis, alebo ne...ved kazdy je iny...a uz sa s nim rozpravala niekedy????..alebo ta on pozna ked ta pozdravil???...trosku viacej o tom napis...peky den paaa