Peter123 Milujem inú

peter123

No...takto nejak som si predstatoval telenovelu!!!Normalne som to na nu vyklopil, ze sa s nou rozchadzam a ze chcem aby odisla z bytu. Najprv sa mi vysmiala..co som cakal...potom ked pochopila ze nezartujem zacala plakat, vykrikovat ze ma nenavidi, ze s akou ku**ou som sa to dal dokopy. Trochu ma "zbila", hodila po mne telefon 2x. Povedala ze vedela ze nieje vsetko v poriadku ale ze si nemyslela ze ju podvediem...co som nespravil..ved viete. Hned vedela o ktoru kolegynu sa jedna (som bol debil ze som povedal ze som sa do nej zamiloval) povedala ze za nou pojde, ze to nenecha len tak. Potom ma zacala zasa prosit nech ju neopustam. Ked nepomohlo zacala byt zas hystericka ze si nieco spravi a ze to budem lutovat. Povedala ze ma nenecha napokoji a ze kolegyni vyskriabe oci. Jaaaj teraz neviem ako sa mam zachovat. neviem co spravi..ci vazne pojde za nou. Povedala mi ze z bytu neodide lebo ze aj ona kupovala veci ktore tam mame (kupila gauc na ktorom prave lezim a na ktorom aj budem spat lebo ona tu este ostala) no ale ten gauc si pokojne moze zobrat. No a zaver je ten ze teraz neodide aby som si sem nemohol zobrat tu ku*vu a ze ked sa dohodne s kamaratkou tak pojde byvat k nej, ze s takym *** *** *** *** ako som ja nebude. Zrazu!!! no ale ze pokoj mi neda.

kelis

peter123 myslim ze tvoju temu sledovalo vela ludi a chceme vediet ako si dopadol?naposledy si isiel domov s tym ze jej to povies...ako si na tom?

tinka228

no admin sa nahneval lebo niektorí frflali, že sa tu chatuje, tak asi preto. Ja som to celé čítala (ale neprispela), tak viem o čom je reč. Mylsím však, že ti už poradili dostatočne čo máš robiť. Musíš to však urobiť sám. Nikto to za teba neurobí.