Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peter123 Milujem inú

bonaqa

inak peter keby sa nahodou tvoja byvala dozvedela ze vase sukromie pretriasas verejne na nete tak by ta asi dobila:))

gumajz

no vidíš peter a tak si sa toho bál, všetko prebolí chce to len čas.držím ti paste aby ti to s kolegynou vyšlo

peter123

mam 29, byvala ma 24, kolegyna...terajsia :) 25 rokov. No aj ja dufam ze sa ti to nestane...nieje to nic prijemne. Aj ked ja som z toho vysiel ovela lepsie.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

prepac ak sa pytam a uz si to pisal ale uniklo mi to kolko mas rokov a ta tvoja laska?dufam ze ti to vyjde a tiez dufam ze mne sa to co sa stalo tvojej priatelke alebo vam nestane neviem si predstavit aby za mnou prisiel priatel po takom dlhom case a povedal ze ma inu ale cenim si tvoju uprimnost aj ked pre tvoju byvalu to musi byt velmi tazke a mozno amňni nie ked si pisal ze ste spoolu uz skoro ani nespali mozno si ju len nastval tym ze si ju vymenil drzim palce

peter123

No este tu ma skoro vsetky svoje veci...aj gauc.:)Kym si to ona postahuje to bude trosku trvat. Bola tu ked som bol v praci a nieco si zobrala takze som ju nestretol. Nechala mi len listok na ktorom bolo napisane."Pre ostatne veci si pridem zajtra alebo inokedy ked nebudes doma.Kluce ti vratim buduci tyzden." No a s kolegynou :))) nooo boli aj objatia, aj bozky :)V praci toho je teraz vela tak sa ani nedostanem na net poriadne...a ani k nej. Ale vecer zasa budeme spolu.

nikola000

Peter123-tak ako bolo dnes v práci??boli ste spolu??a boli už prvé objatia,bozky..???a maš pravdu..ex nechaj tak..čas to vylieči..a už sa od teba odstahovala???

peter123

nikola000. Mas pravdu. Ma nieco do sebe. A je kraaasna. Uz teraz ziarlim..tak trosku. :) Je citliva ale zaroven si ide za svojim a je velmi rozumna. velmi!!! Byvalu chapem, ale najlepsie bude ked ju necham tak aby sa upokojila. Nechcem aby si myslela ze ma este nadej. Cas to vylieci...

nikola000

peter123-tak už ti len popriať nech ti to tentoraz vyjde..a pači sa mi na kolegyňi po 1-že sa nemieša do iných vztahov a ze si nechala odstup,ze sa rozplakala ako sa dozvedela ze vám ubližuje no, "ex"..je to asi citlivé stvorenie a tá baba má fakt niečo do seba a ešte ked je pekná..:-)..a čo sa týka ex,tie sms co ti pisala..vieš,ten naval zlosti,zalubenosti a spojitosti este aj s nenavisťou urobili svoje..s jednej stranky citi že ťa lubi,a s tej druhej že ťa stráca a asi aj v tej chvíli nenávidi..ona jednoznačne si nepripustala ze vztah smeruje k rozpadu a zrazu ked sa to stalo akokeby si nechcela pripustiť a zároveň neveriť tomu..ja na jej mieste už od prvých tvojich signalov by som sa pozbierala a začala niečo s tým vztahom robiť a nie sa tváriť že je všetko ok...a keby som videla že ani napriek mojej snahe partner je rovnako chladný ukončila by som to sama..asi ja to vidím takto..Peter123 mohol by si napísať román..poviem,ti je zaujimavý príbeh..:-)..a teším sa na dalšie pokračovania..:-)..pekný dník

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peter123 Milujem inú - Fórum - ZDRAVIE.sk