Peter123 Milujem inú

ooo

ja si myslim ze sa bojis ci robis dobre urcite este k nej nieco citis inak by si nepotreboval nazory inych bud budes stastny s tou druhou alebo nestastny za tou prvou to je zivot

moniqa87

jasne to chapem, ale aj tak som rada, ze si si vedomi toho, ze to bola chyba odkladat to... a mas u mna velke plus za to, ze si ju napriek tomu ze si bol zamilovany a ze to neklapalo nepodviedol, maj sa teda krasne, pa

peter123

Mozno mas aj pravdu moniqa. Je tazke vcitit sa do pocitov inych (hlavne pre chlapa). ale snazim sa. Viem ze je to pre mna milion krat lahsie, lebo som zamilovany az po usi. Ale dalej to neslo. A teraz si mozem len trhat vlasy ze som to nespravil skor. Ale ja to uz teraz nedokazem napravit ze som sa s nou nerozisiel vtedy...chapes?

moniqa87

to je velmi diskutabilne ci by to bolo horsie, vies, ked ona tusila, ze ty si uz neni spokojni a videla, ze rok to trva a ty aj tak nedokazes nadobudnut silu ju opustit, tak si bola mozno len viac a viac ista, ze ta vlastni a ze take nieco sa jednoducho stat nemoze, lebo to nedokazes a mozno by to bolo pre nu nakoniec jednoduchsie, lebo by v tebe nemala tu falosnu istotu, ze to nedokazes.... nie?

bonaqa

no a mozno si aj spravil dobre lebo keby ste sa vzali tak by to bolo o to tazsie...a poznam aj taky parik jeden ... vsetkeho su spolu 10 rokov(2r manzelia) a pritom o sebe vedeli ze nie su si celkom sudeny ale koli rodine sa vzali a teraz ked pride nejaka kriza tak si sypu piesok na hlavu ... sice sa maju radi ale samy nevedia co chcu... a preto si aj myslim ze rozchod "pred svadbou" je tym najlepsim riesenim...:)

peter123

moniqua87. Suhlasim. Mal som to skoncit skor ale nechcel som ju proste ranit. Teraz som ju ranil mozno viac...a mozno ani nie. Lebo som sa ten rok pokusal to skoncit nejako...neslo to. Keby som ju nechal predtym bolo by to horsie lebo by si myslela ze nas vztah je v pohode.

moniqa87

ako priznam sa, ze som citala len tuto temu, o tej predtym ani neviem (niet sa co cudovat ked mam skuskove), no a snazila som sa na to pozerat z oboch stran, aj ked mam oproti ostatnim asi malo info... mozno si to s nou mal tazke, mozno to vazne neklapalo, ale vazne nepochopim ako si mohol neprist na to, ze sa k sebe nehodite az tak neskoro pricom ste spolu tak dlho byvali... ako nepoviem, ked nevarila nechcela mat deti... ja ako muz by som taku zenu nehccela co ani len raz za cas nevie navarit a uz vobec, ze nechce deti... len teda na druhej strane nechapem, ako si na to prisiel az tak neskoro... potom je totiz aj o to samozrejmejsie, ze ona s tebou pocitala do buducnosti a o to viac sa na teba naviazala a prave tomu si mal tym, ze by si si to ze sa k sebe nehodite vsimol skor, to je myslim tvoj jediny problem a ten by som ti aj vycitala, takto uprimne az tak sa jej necudujem, ze po 5 rokoch jej zacalo sibat ked stratila pevnu podu pod nohami... zrejme to necakala a o to to bolo pre nu tazsie... dufam, ze sa nenahnevas, snazila som sa na to pozriet z oboch stran... sama neviem co by som robila, keby ma priatel opustil s tym ze miluje inu a to sme spolu neni este ani cele tri roky a asi by som sa z toho dlho spamatavala a koniec koncov, ono sa tak casto nestava, ze take dlhe vztahy sa nekoncia svadbou (alebo to je tak len v mojom okoli?)... kazdopadne drzim ti palce a radim ti maj pochopenie pre svoju ex, teraz totiz prechadza svojim zrejme najzatsim obdobim v zivote...

peter123

bonaqa. Ja sa s nou rozchadzam uz rok...Len som nepritlacil. Ona vedela ze to nefunguje. Mozno to len fakt nechcela vidiet.

bonaqa

no peter sice nesledujem tento "pribeh" od zaciatku ale jedno to poviem...tvoja byvala je podla vsetkeho modelka a tie maju svoje maniere a castokrat sa nerady delia o nieco co im patri"lo" tak ci este prezijes svoje lebo ako citam 5 rokov je dlhy vztah aj ked nie celkom 100% a este ukaze pazuriky...ja nepoznam dovod rozchodu ale aj tak si myslim ze na nu ides zhurta a beries ju ako hysterku(mozno sa mylim) skus trosku zvolnit tempo kym sa to vsetko neutrasie lebo to este moze mat horsi koniec a takisto sa skus vzit do jej situacie ze to nie je pre nu lahke...len tolko