Muzi, chceli by ste zenu vyssiu ako vy?

Príspevok v téme: Muzi, chceli by ste zenu vyssiu ako vy?
usiko

ahojte, mame s priatelo taku malu dilemu a chcela by som vas nazor. on tvrdi, ze chlapi su stastni, ze si najdu zenu vyssiu ako oni, povazuju to vraj za stastie a akesi dokazy o tom, ze krasna vysoka zen chcela prave ich. Ja si zase myslim, ze chlap povazuje za potupu alebosa hanbi za to ze nie je taky vysoky ako jeho zena, alebo si ani vyssiu zenu nenabali....ako to je? piste zeny aj muzi....prosim...dakujem...

trubica trubicova

hej usiko ty si nizsia ci vyssia od tvojho? ja som nizsia o maalo, som mu po nos, alebo tak, ale ked si dam vysoke topanky tak je to divne, sme sice tak narovnako ale ja mam dlhy krk a on ziadny :D a vtedy len pozeram do vykladom ci nahodou ho neprevysujem ale mne osobne je to teda neprijemne ak by som mala byt vyssia.

trubica trubicova

hej usiko ty si nizsia ci vyssia od tvojho? ja som nizsia o maalo, som mu po nos, alebo tak, ale ked si dam vysoke topanky tak je to divne, sme sice tak narovnako ale ja mam dlhy krk a on ziadny :D a vtedy len pozeram do vykladom ci nahodou ho neprevysujem ale mne osobne je to teda neprijemne ak by som mala byt vyssia.

macko13

no ja som chodila s chalanom nizzsim ako ja....ja neviem..myslim ze on to citil v pohode..ale ja som sa postupne ,,,citila pri nom...tak trosku zle....mala som postupen aj problem s nim niekam ist---...mala som z rtoho komplexi

usiko

....a muzi, piste aj vy...ved nemam voci priatelovi cim argumentovat...teda skoro nie...az na Martina 242....Martin, teda ty musis byt aka stavba...193 cm vyska a posilnovna, zdrava strava podporujuca rast svalov...taka mensia svalnata mountain...?to ja len tak v dobrom....sorry...

usiko

dakujem za prispevky, este by ma potesilo, keby pisali len ti, co maju vyhraneny nazor, teda bud sa mi to paci alebo sa mito nepaci...lebo viem, ze ked niekto miluje tak je to jedno, ale aj takym parom v urcitych chvilach napadne ze...hop....ved som nizsi...alebo som vyssia....tak by som chcela vediet vase pocity v tachto chvilach akoze...triezvych...

alickka

Mám 175 cm takže som stretla dosť nižších mužov ako ja a to ešte strááášne rada nosím vysoké opätky. Ale ak mám byť úprimná vadilo by mi, keby mi chlap siahal len po bradu.

Martin_242

Nuž, ja mám 193cm a veľa vyšších žien veru nieje a ak mám pravdu povedať, nejako ma dvojmetrové dámy nelákajú, skôr tie menšieho vzrastu.

bam

ahojte, no ja sama som dost vysoka a rada nostim aj vysoke podpatky,nakolko to vyzera pekne zensky a sexi. Ale mam vecny problem s chlapmi, vsetci su odomna o hlavu nizsi taky cas.A niekedy mi to nevadi, ale ak ideme na nejaku akciu, tak to vyzera smiesne...tak neviem, ak ho fakt luubis, tak neries vysku...Ja som ozaj lubil iba jedneho, a ten mal 2 metre :) good luck