iba ziarlivost alebo choroba???

Príspevok v téme: iba ziarlivost alebo choroba???
zvedava24

Neviem ci som normalna alebo uz zrela na nejake psycho vysetrenie,ale nenormalne ziarlim na partnerove byvale...Ani vlastne nie ze ziarlim,ale musim mysliet na to ze niekoho vobec predo mnou mal a co s nimi robil a ci ich miloval viac nez mna.Ked som bola prvykrat unho,a videla v izbe darceky od nej a spolocne fotky z dovolenky tak ma islo rozhodit.A jeho vobec nenapadlo po rozchode ich vyhodit.Neviem ako vy,ja som hned vsetko likvidovala.Teraz viem ako vyzerala jeho ex,a vdaka tym fotkam sa mi stale vracia predstava ako ju moj najdrahsi nezne objima.A je mi z toho strasne smutno.Jak sa s tym mam vyrovnat???Este na upresnenie,sme spolu 3 roky.

lindus

ja presne tak isto reagujem,uz len pri spomenuti jeho byvalky mam pulz 300 na 200 ..a to nehovoriac o tom ked sa niekto pomyli menovite..

victory

zvedava, poviem ti,ze som zazila nieco podobnee...uz asi po dvoch tyzdnoch, co sme boli "oficialne" spolu, som bola u nho, resp. u nich doma...v izbe mal taktiez na jednej kope darceky od byvalej,z coho som ostala taaktiez zarazenaa a na stole ramcek na fotku,noo bez fotky...aale nijako extra ma to nerozhodilo, nevieeem,mozno preto, zee ja mam doma taktiez par darcekov od byvaleho, aale su veci, na ktore ked pozries, taak nevies, od koho su..noo jeho darceky boli take typickeee,zeee od byvalej a taak...aale hm,urcite ma to zarazilo, aale uvedomila som si,ze keby chcel byt s nou, taak je s nou...aa doma je vlastne len jeden,dva dni za tyzden alebo dva tyzdne...taakze kludnu hlavu,hoci povystavovane fotky jee trosku silnee...veed mu skus naznacit,preco ich tam vlastne stale ma, a mozno pochopi,ze ti to nie je prijemnee...

catherin

zvedava nie si nenormalna tie fotky su teda silna kava, sak ked sa s niekym rozidem tak nevystavujem fotky a darceky. Nemusia letiet hned do kosa ale beriem ako uzavretu kapitolu a odlozim na nostalgicke spomienky. Ja by som bola na tom rovnako ako ty!

lucka

Ahoj zvedava. pozri ak mu veris tak to prejde, ja tiez ziarlim, ale nie na byvale to nemam na ake, ale ziarlim na bbay ktore sa okolo nehio motaju, a vypisuju mu, ale myslim ze to postupne ustupuje, ked si uvedomim ze ma mna ak by nechcel byt so mnou ale s inou tak je s tou inou, a ,my sa o tom dost rozpravame, tak to skuste aj vy a normalne mu povedz ze tebe tie fotky a tak vadia, nic na tom nie je

zvedava24

dakujem za nazor:-)mas pravdu ze casom je to trocha lepsie,predtym som bola z toho takmer na prasky:-)a ako si pisal o tej strate panenstva-tak moj partner o TO prisiel na panskej jazde na chate-proste tam boli ochotne baby...a ja mam na take typy tiez svoj nazor...stale nedokazem pochopit ako moj drahy mohol mat sex na jednu noc a s niekym cudzim...viem ze je to minulost a neviem preco ma to stale tak stve.Ked sa mozem opytat-kolko casu este bude treba?Resp.kolko ti trvalo nez si sa cez to preniesol?Aj ked,asi to bude dost individualne...

#martn

ahoj,
neviem ci sa to da nazvat ziarlivost alebo choroba, ale ludia to obcas mavaju...v roznych podobach.Ja napr. tiez myslievam na podobne veci ako si ty pisala, ze ci moja partnerka niekoho viac milovala ako mna, co spolu robili, co bolo lepsie atd...no poviem ti ,ze my sa o tom normalne rozpravame ,my sme k sebe dost otvoreni, takze neni problem :) Ale napr. vies co ma nenormalne sralo? Ze partnerka prisla o panictvo v 15tich, mozno ma to sralo preto ,lebo ja som o to prisiel relativne neskoro...Este tomu pridaval aj fatk ,ze moj nazor na zeny ktore o to pridu v 15 a skor je...ani nechci vediet...dokonca sme sa kvoli tomu obcas hadali, ale nejak, jak som starsi a starsi sa na to pozeram inak...Tak podla mna by cas mohol aj tebe pomoct...
Jo inak ten tvoj, sorry ,ze to poviem je dobry idiot ,ze si aspon neschoval pred tebou tie fotky!!!