Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prevencia pred zvacsenim prostaty

Príspevok v téme: prevencia pred zvacsenim prostaty
milanne

ahojte chcem sa spytat, mam 30 rokov a uzivam prostenal ako prevenciu na problemy s prostatou a sojove produkty tiez.. nemam ziadne problemy s mocenim ani s prostatou.. chcem sa spytat ci si tym nemozem uskodit nejak.. prostenal obsahuje latku Saw Palmetto, ktora vraj zabranuje mnozeniu buniek prostaty.. tak ci si s tym nemozem nejak ublizit.. dakujem

RNG

nie mnozeniu, ale premnozeniu(hyperplazia)
Prostenal firmy Walmark ma zlozenie:
Prostenal
Ingredients:
Saw Palmetto 30,00 mg Lycopene 500,00 mcg
Arctostaphylos uva-ursi (extract 4:1 - 12,50 mg) 50,00 mg Urtica dioica (extract 4:1 - 62,50 mg) 250,00 mg
Pumpkin (seed oil) 300,00 mg

Najaktivnejsia zlozka z neho, Saw palmetto(serenoa repens) ma aktivitu v mastnych kyselinach a hlavne steroloch, ktorych koncentracia tam nie je vobec uvedena
Karotenoid lycopene ma obvykle davky 5 az 20 mg(obsah niekolko rajcin)
Na problemy s prostatou sa odporuca denne 160 az 320 mg sterolov a to tam rozhodne nijak nie je.
Na porovnanie pozri napr
-odkaz odstránený-
alebo
-odkaz odstránený-
.......
Pokial ale nemas problemy s prostatou tak ich nemusis dopredu adresovat.
Staci jest zeleniny, tekvicove jadierka, rozne oriesky a paradajky a dostanes dost udrzobnych latok, nemusis pouzivat ziadne silne doplnky a vytazky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.