prosííím, poraďte mi správne vybrať...

Príspevok v téme: prosííím, poraďte mi správne vybrať...
luciana07

ahojte!!
mavam velmi bolestivu menstruaciu.. a vyskusala som uz hadam vsetko.. z takych tych domacich receptov mi nezabralo absolutne nic.. ani termofor, ani horuci kupel, ziadne cvicenie, ani trosku alkoholu, ani ziadne caje (alchemilkovy a pod) no proste nic.. presla som na lieky, no a panadol femina nezabral tiez o nic lepsie, i ked aspon trocha.. potrebovala by som nejaky liek, ktory by ma fakt aj v tych dnoch postavil na nohy, lebo ja musim tieto dni fungovat a viem, ze ich budem mat.. preto sa pytam, ze ake mate vy skusenosti s konkretnymi liekmi, ktore FAKT zabrali? pocula som o lieku Nimed, dalej Algifen a mnoho inych, ale neviem ktory si vybrat.. viem, ze su na lekarsky predpis, to by som kludne zbehla za lekarkou, to nie je problem, len potrebujem, aby neboli nejako strasne velmi skodlive a aby hlavne zabrali.. dakujem velmi pekne.. a ak mate aj nejaku inu radu, ktora fakt zabera, kludne piste, vdaka..

utesena

Necitala som vsetky prispevky, tak neviem ci to tu uz bolo spomenute, ja pouzival Cephyl - 2 ks ked zacnem citit bolesti, je super. Je to homeopatikum, max. mozes zjest 6 tabletiek denne.

luciana01

a ivka, este aby som nezabudla. nasla som to vo forme gelu, potom aj ako caj. ten caj stoji okolo 550 Sk. to fakt az tak vela? ak by mi to malo pomoct, tak nevaham, ale co som si citala, ze na co to ma pomoct, tak nema to konkretne pomoct na tieto bolesti, tak sa bojim, ze by to na toto nezabralo.

luciana01

ivka a nevies nejaku konkretnu predajnu kde sa to da kupit alebo nejaky dobry internetovy obchod odkial by som si to cez net mohla objednat? pozrela som si to hned aj na nete a tie ceny sa vsade lisia a navyse nasla som rozne formy tychto vyrobkov a neviem, ktore su tie prave a overene.. poradis?

Ivka 1

Dievčatá skúste čajík z aloe kvetu a liečivých bylín.
Obsahuje : Kvet aloe,pomaranč.kôru,nové korenie,klinčeky,ďumbier, kardamon, fenikel, rumanček,černicu,gymneu sylvestre.

Použitie čaju :

zlepšuje trávenie
zmierňuje bolesti a kŕče
zlepšuje cirkuláciu krvi – zahrieva
lieči zápaly rôznych orgánov
posilňuje a regeneruje orgány / srdce,žalúdok, pankreas,pečeň,slezinu,obličky /
pomáha vyplavovať z tela toxické látky
potláča hlad ,chuť na kávu a sladkosti
normalizuje hladinu cukru v krvi
harmonizuje nervovú sústavu
zabezpečuje pitný režim
pomáha při gynekologických ťažkostiach, impotencii
povzbudzuje při únave a vyčerpanosti
zlepšuje vykašliavanie
zlepšuje tvorbu a vylučovanie žlče
pomáha pri hnačkách a aj pri zápche

gabca

no ja nemam az taku bolestivu ale tabletky si musim dat lebo inak to nevydrzim.dlhsi cas som brala len ibalgin, ale to max jednu tabletku pocas menstruacie.potom asi tri styri mesiace som presla na panadol femina,ale to som si musela dat aspon dve naraz lebo mi akosi nezaberali.no posledny mesiac som si dala len ibalgin jeden.myslim ze telo si zvykne na tabletky a potom az tak nezaberaju.no tie kvapky algifen, to brala moja mamka kedysi proti bolestiam hlavy,ktore jej teraz bohuzial presli az do migren.kvapky brala kvoli zaludku najma,lebo ma s nim tiez problemy.ale myslim ze hocijaka chemia skodi peceni a jedno ci je to tabletka alebo kvapky.ide tu o to ze ked vas raz nieco boli nenormalne silno tak si proste musite dat tu tabletku,ale zas na druhej strane vam aj poskodzuje pecen atd.takze je to ako z blata do kaluze....no myslim ze nam nic ine neostava a ked nevies bez tabletky vydrzat tak to potom treba si nejako vynahradit zdravsim stravovanim, jest vela zeleneho, myslim spenat, brokolicu lebo napr moja mamka ma od tolkych tabliet uplne znicenu krv proste....tazko si vybrat co je lepsie.

luciana07

no baby.. tak akuat dnes mi to prislo. a ze ako zle mi bolo.. fuuu, tak takto zle mi nebolo asi nikdy. som od bolesti az plakala a najhorsie, ze som najskor ani ziadne lieky doma nemala, tak som musela poprosit znamu, aby mi zbehla do lekarne. och, som si povedala, ze uz NIKDY! taketo bolesti. aby som sa predsa kazdy mesiac takto trapila, nie. do buduceho mesiaca uz musim nieco vymysliet, hlavne zohnat nejake tie ucinne tabletky, lebo inak sa asi zblaznim..

zzz

Ahoj, ja Ti odporucam Ibalgin 400, ja mam tiez velmi bolestive a jedine on mi zabera,...nejde o reklamu, ale proste skutocne nic, ale nic ine mi nezaberie, takze na tie 3/4 dni fungujem na Ibalgine :-)

lenka22

ja som mala podobne problemy, akykolvek "super" recept na bolesti mi zabral 1x a uz viac nie. Tak mi gynekolog poradil, ze by sme mohli nasadit antikoncepciu, a odvtedy mozem povedat, ze bolesti ziadne - len trosku krize, ale to aby som vedela, ze prisli kramy. Dostala som na hodinu presne a nebol problem. Takze ja ti odporucam antiku :)))

vierka

Luciana,ja mám silné migrény,pomáha mi veľmi účinne Coxtral.Ten je aj na bolesti pri menzese,bolesti klbov,hlavy.Skús.Môže ti ho predpísať aj gynekologička aj obvoďák.Skús.