Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosííím, poraďte mi správne vybrať...

Príspevok v téme: prosííím, poraďte mi správne vybrať...
luciana07

ahojte!!
mavam velmi bolestivu menstruaciu.. a vyskusala som uz hadam vsetko.. z takych tych domacich receptov mi nezabralo absolutne nic.. ani termofor, ani horuci kupel, ziadne cvicenie, ani trosku alkoholu, ani ziadne caje (alchemilkovy a pod) no proste nic.. presla som na lieky, no a panadol femina nezabral tiez o nic lepsie, i ked aspon trocha.. potrebovala by som nejaky liek, ktory by ma fakt aj v tych dnoch postavil na nohy, lebo ja musim tieto dni fungovat a viem, ze ich budem mat.. preto sa pytam, ze ake mate vy skusenosti s konkretnymi liekmi, ktore FAKT zabrali? pocula som o lieku Nimed, dalej Algifen a mnoho inych, ale neviem ktory si vybrat.. viem, ze su na lekarsky predpis, to by som kludne zbehla za lekarkou, to nie je problem, len potrebujem, aby neboli nejako strasne velmi skodlive a aby hlavne zabrali.. dakujem velmi pekne.. a ak mate aj nejaku inu radu, ktora fakt zabera, kludne piste, vdaka..

luciana07

prosim este niekto, lebo "tie" dni sa blizia a aby som este stihla zbehnut aj za lekarkou, kedze si na predpis..

luciana07

mam zvysenu zrazanlivost krvi, preto sa mi HAK absolutne neodporuca.. preto potrebujem tie bolesti vyriesit aj nejako inak a ja dufam, ze v dnesjen dobe uz existuje aj nieco co tu bolest prekona.. len ja osobne som sama ziade ine lieky okrem panadolu a ibuprofenu nebrala, preto sa prv pytam vas tu, ze ci s nimi nemate nejake skusenosti, ci mi ich viete odporucit, co si o nich myslite.. tak ak viete, napiste o hocijakom takom lieku, vdaka.. a ak hlavne viete, tak ma dost zaujimaju tie kvapky.. ci ich niekto skusal, dakujem..

barbinka

luciana: ja by som ti aj poradila,ale nikdy som tie kvapky nebrala. a je to asi aj jedno. vo všetkých liekov máš niečo, čo ti môže nejakým spôsobom minimálne škodiť.aké sú tvoje dôvody, že prečo nechceš antikoncepciu?

barbinka

jancecka: aha, no podľa mňa to v poriadku nie je. takže treba ísť asi naozaj k nejakej inej. dúfam, že ti pomôže.

luciana07

a este raz sa spytam..ze co hovorite na kvapky ALGIFEN?? tie tu ma niekto odskusane, zabrali a su moc skodlive?? vdaka..

lizanka

ja beriem yam, menstruaciu mam kratucku a slabucku a mierne bolesti kt. som mala uz nemam vobec, stoji za vyskusanie(prejavilo sa to cca po 2-3 mesiacoch)

jancecka

barbinka, bola som, no povedala že to je normál, po pôrode sa mi to samo upraví no nemôžem otehotnieť a si myslím že to je spojené s tým, už som objednaná u druhej gyndy, ale k starej si musím ísť pre kartu a tá je teraz tri týždne na dovolenke, tak tak musím čakať

barbinka

amika: sestra študuje fyzioterapiu, kamarátka medicínu. mám to od nich. a ešte som videla aj dokument o tom. a to isté ti povie aj RNG o hoemopatii. a ten je pán odborník.

barbinka

jancecka: prepáč, nechcela som ťa vylakať. ale mám kamarátku, ktorá si kupuje to balenie ibalginu, kde je 100 tabletiek v takej tube a ona to za mesiac nemá. to vychádza, že si zaokrúhlene tri tabletky denne. lenže ju troška hlava zabolí a už si dáva ibalgin. no a teraz mala nejaké problémy a musela ísť na tieto vyšetrenia pečene.
ale to, že máš menštruáciu raz za dva mesiace, tak s tým choď určite ku gynekológovi.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosííím, poraďte mi správne vybrať... - Fórum - ZDRAVIE.sk