prosííím, poraďte mi správne vybrať...

Príspevok v téme: prosííím, poraďte mi správne vybrať...
luciana07

ahojte!!
mavam velmi bolestivu menstruaciu.. a vyskusala som uz hadam vsetko.. z takych tych domacich receptov mi nezabralo absolutne nic.. ani termofor, ani horuci kupel, ziadne cvicenie, ani trosku alkoholu, ani ziadne caje (alchemilkovy a pod) no proste nic.. presla som na lieky, no a panadol femina nezabral tiez o nic lepsie, i ked aspon trocha.. potrebovala by som nejaky liek, ktory by ma fakt aj v tych dnoch postavil na nohy, lebo ja musim tieto dni fungovat a viem, ze ich budem mat.. preto sa pytam, ze ake mate vy skusenosti s konkretnymi liekmi, ktore FAKT zabrali? pocula som o lieku Nimed, dalej Algifen a mnoho inych, ale neviem ktory si vybrat.. viem, ze su na lekarsky predpis, to by som kludne zbehla za lekarkou, to nie je problem, len potrebujem, aby neboli nejako strasne velmi skodlive a aby hlavne zabrali.. dakujem velmi pekne.. a ak mate aj nejaku inu radu, ktora fakt zabera, kludne piste, vdaka..

luciana07

baby a potom ked vsetko tak strasne nici pecen.. co tak kvapky ALGIFEN?? aj tie su take skodlive a pomahaju vobec?? pomohli niekomu z vas?? dakujem.. fakt neviem co si vybrat..

jancecka

barbinka:
normálne si ma nalakala, tak vedela som že to nie je zdravé, ja keď mám menzes, asi tak raz za dva mesiace, tak ho mám 7 dní,prvé dva dni si dám denne po jednej tabletke Cephil a ostatných 5 dní denne po jednej tabletke Ibalgin, a účinkuje celý deň

jancecka

barbinka, na akom vyšetrení mi zistia poškodenie pečene? ja nemávam pravidelne menzes a tiež som proti HAK, gynda mi vravela že po pôrode sa mi to upraví.

d.j.

no, super. Hoci som po pôrode začala brať zasa antiku, tak som ju po mesiaci vysadila. Lebo som ju brala viac menej pre tie bolesti.