prosííím, poraďte mi správne vybrať...

Príspevok v téme: prosííím, poraďte mi správne vybrať...
luciana07

ahojte!!
mavam velmi bolestivu menstruaciu.. a vyskusala som uz hadam vsetko.. z takych tych domacich receptov mi nezabralo absolutne nic.. ani termofor, ani horuci kupel, ziadne cvicenie, ani trosku alkoholu, ani ziadne caje (alchemilkovy a pod) no proste nic.. presla som na lieky, no a panadol femina nezabral tiez o nic lepsie, i ked aspon trocha.. potrebovala by som nejaky liek, ktory by ma fakt aj v tych dnoch postavil na nohy, lebo ja musim tieto dni fungovat a viem, ze ich budem mat.. preto sa pytam, ze ake mate vy skusenosti s konkretnymi liekmi, ktore FAKT zabrali? pocula som o lieku Nimed, dalej Algifen a mnoho inych, ale neviem ktory si vybrat.. viem, ze su na lekarsky predpis, to by som kludne zbehla za lekarkou, to nie je problem, len potrebujem, aby neboli nejako strasne velmi skodlive a aby hlavne zabrali.. dakujem velmi pekne.. a ak mate aj nejaku inu radu, ktora fakt zabera, kludne piste, vdaka..

barbinka

a ešte chcem podotknúť, že vďaka HAK má menštruáciu presne každých 28 dní. a ešte niečo. keď som ju nebrala, mala som menštruáciu 7-8 dní, teraz 3, maximálne 4 dni.

amika

To je dobre d.j. :-). Ja uz mavam teraz tak,ze mozno kazdu druhu menstruaciu mavam slabsie bolesti a vtedy si dam whisky alebo ibalgin a bolest je fuc :-)

d.j.

no neviem aké máš na nebratie antikoncepie dôvody,ale keby ti to pomohlo tak prečo nie.Ani ja som nebola nadšená keď mi ju lekárka predpisovala ale keď mi už nebývalo zle...to bol život.

jancecka

vyskúšaj napísať tvoju otázku do témy "otázky pre RNG" on ti poradí, radí nejaký yam a je to čisto prírodné, aj to ponúka na predaj vo svojich predajniach, mne ti pomáha taká tabletka že CEPHIL, ani nie je priamo na toto určená, ale predpísala mi ju gynda, lebo ja mávam taký menzes, že mi je na zvracanie, odpadnutie, malátna som, prvé dva dni sú o umretie, a toto mi pomôže do 10 minút a potom už idem klasika - ibalgin a na ňom celých 7 dní :D

luciana07

dakujem baby.. zabudla som dodat, ze prijmem akykolvek liek, ale antikoncepciu nie.. mam na to aj dovody, takze nemyslite si, ze len tak ju odmietam.. ale potrebovala by som, aby ste sa este viac, prosim, vyjadrili, co teda zabralo a ze co robite teraz preto.. no a hlavne ktory z tych liekov teda je ten naj, per ktory sa mam rozhodnut.. a myslite, ze su fakt az take skodlive?? lebo zasa tolko chemie kazdy mesiac, to nie je ziadna vyhra, ja sa snazim to obmedzit, nuz ale zaas ked je to nutne, ale zas nech je to co najmenej zasahovania do organizmu.. ak teda, este mate skusenosti, rady, ktory z nich, tak prosim napiste, dakujem..