prosííím, poraďte mi správne vybrať...

Príspevok v téme: prosííím, poraďte mi správne vybrať...
luciana07

ahojte!!
mavam velmi bolestivu menstruaciu.. a vyskusala som uz hadam vsetko.. z takych tych domacich receptov mi nezabralo absolutne nic.. ani termofor, ani horuci kupel, ziadne cvicenie, ani trosku alkoholu, ani ziadne caje (alchemilkovy a pod) no proste nic.. presla som na lieky, no a panadol femina nezabral tiez o nic lepsie, i ked aspon trocha.. potrebovala by som nejaky liek, ktory by ma fakt aj v tych dnoch postavil na nohy, lebo ja musim tieto dni fungovat a viem, ze ich budem mat.. preto sa pytam, ze ake mate vy skusenosti s konkretnymi liekmi, ktore FAKT zabrali? pocula som o lieku Nimed, dalej Algifen a mnoho inych, ale neviem ktory si vybrat.. viem, ze su na lekarsky predpis, to by som kludne zbehla za lekarkou, to nie je problem, len potrebujem, aby neboli nejako strasne velmi skodlive a aby hlavne zabrali.. dakujem velmi pekne.. a ak mate aj nejaku inu radu, ktora fakt zabera, kludne piste, vdaka..

amika

Bolest moze pominut,alebo sa zmiernit aj po porode. U mna to tak aspon bolo. Predtym som mavala velmi bolestivu menstruaciu az hruza. Antikoncepcia velmi tiez pomaha. Ten algifen je fakt dobry,ale je hnusny na chut,ja som si sem tam dala z neho,ale kvapky.

d.j.

juj, barbinka ani nevrav. To boli muky, ja som vždy vracala, vždy ma preháňalo, vždy ma bolelo neskutočne brucho. Mama pri mne sedávala a držala za ruku. Každý mesiac som sa bála toho dátumu kedy to príde. A keď som rodila moje prvé dieťatko, tak si predstav, tie bolesti ako keď mi bývalo tak strašne zle. Ale pôrod sa zasa dá pretrpieť, veď ten človiečik.....

barbinka

d.j.: no asi dvakrát som mala takú strašnú menštruáciu, že som mala ešte k tomu aj hnačky a ešte som aj vracala. no proste to bolo strašné. som myslela, že umieram. však z troch otvorov to zo mňa liezlo.

d.j.

Aj mne bývalo hrozne ale hrozne zle. Bola som s tým u gyn., dala mi antikoncepciu a bolo po bolesti. Ale inak mi celkom pomáhal algifen. Skús zájsť za gyn. a porozprávať sa o antikoncepcii, veď takto sa nedá trpieť.

barbinka

no mne pomohla antikoncepcia. odkedy ju užívam, nemávam bolesti. niekedy áno,ale úplne minimálne. keď som ju nebrala, mávala som také bolesti, že som nemohla ani chodiť, len ležať som mohla v kŕčoch, no niečo strašné. a jediné, čo som si dávala bol ibalgin. ten mi stlmil bolesť, ale len o trošku.