Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som Maly

RNG

Ziadne potravinove doplnky, ktore su pripustene na trh nemozu mat postranne skodlive ucinky, tak ako potraviny tak isto nesmu mat.
Skodlive ucinky su pripustne len u liekov.

lizanka

moj tatko ma tiez len 170cm a predsa nasiel mamku...a na margo jeho vysky-robil karate, takze zrejme nikto mu nenadaval do krpcov, lebo by mohol dostat modre z neba pod oko :P

RNG

MOzes skusit brat L-DOPA, tato stimuluje tvorenie rastoveho hormonu hGH.
Davka je 250 az 500 mg denne.Najlepsie vecer, lebo kosti rastu v noci, ked na nich nie je zataz.

tinka228

nezúfaj, aj môj manžel meria 170 cm a nikdy som sa nezamýšlala nad tým, či je to dosť. Ono v živote na tom aký si vysoký fakt nezávisí. Iba že by si chcel hrať v NBA :-))

stix

ja som na strednej skole narastol behom 5 rokov 35 centimetrov :) vazne by som bol radsej keby som mal len okolo tych 180.. kam pridem tam skoro vzdy vycnievam a co sa dievcat tyka, chcu sice partnera ktory je vyssi ale ver ze to nie je rozhodujuci fakt, zaujat mozes aj inymi dolezitejsimi vecami ako je napr. charakter

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som Maly - Fórum - ZDRAVIE.sk