Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velka vyrazka

Príspevok v téme: velka vyrazka
stix

zdravim mam nasledujuci problem - akne si liecim uz dlhsie, asi pol roka pouzivam Zineryt a dost mi pomaha... co je vsak horsie, obcas sa mi spravi na nose neprijemne velke akne - vyrazka ktora je dost zapalena a velkych rozmerov... trva asi 2 tyzdne pokym sa da vytlacit a potom este dalsie dva tyzdne pokym sa uplne zahoji a zmizne... chcem preto poziadat o rady ako urychlit jej zahojenie - aspon aby ten zapal zmizol pretoze vyrazka je vidiet asi na 5 metrov a je to katastrofa ked musim chodit do spolocnosti s cervenym nosom ako sob Santa Claus-a Rudolf.. help!!!

ZyxerkA

neviem, ci sa ma snazis urazit, alebo TI ide o nieco ine.. Na papieri mi pisu inteligenciu nadpriemernu, no asi som debil, lebo neviem, co znamena slovo ,,cedla,, a neviem ani, co to znamenat malo.

co sa tyka pytiolu- vidis, od lizanky mas dalsi negativny nazor. To, ze ludom v Tvojom okoli to pomohlo, neznamena, ze to pomoze vsetkym...
mne to zas naopak kozny lekar nedoporucil..

Kazdopadne hadat sa nemienim. Kazdy ma svoje skusenosti, a ja som napisala SVOJU, takze neviem, z akeho dovodu si sa so mnou zcala hadat a presadzovat svoju skusenost....

a okrem toho Ta prosim o to, aby si si davala pozor na jazyk, ja som s Tebou ovce na salasi nepasla.

shagya

naozaj prepac ze v noci uz nepisem presne podla gramatickej prirucky a kde tu mi preskoci pismeno..myslim ale ze inteligentny clovek to chape a nezamysla sa nad tym ale ved dobre...

a nepocula som este negativne ohlasy MIMO teba...pomohlo to pri akne mne pomohlo to mojej sestre pomohlo to viacerim ludom co poznam...odporucal mi to nas znamy, ktory je kozny lekar...a aj na tomto fore to malo dobre ohlasy...v lekarni som sa pytala ci sa to da pouzivat aj na prave taketo vyrazky a povedali ze samozrejme a velmi to zabera...neviem co este chces...za to ze to TEBE nepomohlo to neznamena ze je to tak u vsetkych:P...inak dobre rano vsetkym

ZyxerkA

co som prosim?? ,,cedla,, ??? co to ma znamenat??

a prave negativny nazor sice nepocujes, ale citas... =;) - z vlastnej skusenosti.

shagya

zyxerka si cedla...ano pouzival sa aj na detske zadocky ale v dnesneh dobe sa pouziva na aknbe koli tomu co som uz opisala...este som na neho nepocula negativny ohlas a na chrasticky je lepsia kalciovka ako pityol..ten je praveze na cerstve akne a vyrazky

ZyxerkA

tea three oil ma taktiez protizapalove ucinky, ale myslim, ze vyhodnejsie je na toto ten SOS korentor.. a Pytiol by som Ti neodporucala, ten je skor na fazy ,,po akne,, cize na chrasticky atd.. no skor sa pouziva na natieranie zadocku malych deti =;))

ZyxerkA

hm, ja by som Ti odporucila SOS garnier korektor alebo ako sa to vola, nie som si presne ista, je to v takej malej tubicke, a obcas to pouzivam aj ja, ak sa mi nahodou vyhodi takato vyrazka. Je to velmi dobra vecicka, ale musis zakrocit vcas- to znamena- ked uvidis, ze sa Ti zacina tvorit vyrazka, cize zacervenanie, alebo malinka hrcka, nanes si na to tento gel, a nehaj to posobit.. po niekolkych hodinach by mala vyrazka ustupit, ak nie, tak si staru vrstu daj dole, a natri znovu, az kym vyrazka nezmizne.

Mne osobne tento SOS korektor pomaha, a aj dost dlho vydrzi, pretoze sa dava len na taketo zapalene vyrazky. Tak si ho skus kupit, stoji do 150sk - v kazdej drogerii

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velka vyrazka - Fórum - ZDRAVIE.sk