Maciatka - co s nimi?

maciatka

no ta macka je ale hluuuupa, take miesto si vybrat na porod..oni naozaj uz nezili. nejako ich odsunula na bok, taka skara tam bola a oni do tej skary zapadli. ostalo len jedno zive. dokonca v tej skare boli az 4:((( no dufam, ze aspon to jedno nejako zvladne:(

moniqa87

ja smom sa tiez bala ked mala nassa macka prvykrat mlade, ze ked sa ich chytim tak ich odvrhne, ale povedala by som, ze to uplne zalezi na vztahu aky ma ten clovek so zvieratom, lebo moja s tym nemala problemy a aj neskor som sa ich mohla dotknut kludne aj den po narodeni... neviem.... podla mna to zviera potrebuje mat s clovekom dobry vztah a potom ked na svojom mladom uciti mpach toho co ma sama tiez rada tak s tym problem nema...

gabca

mam priblizne 10 kiloveho psika, ma uz 11 rokov, posledne dni nejako zvlastne chodil tak sme skocili k veterinarovi. Ten povedal ze ma zaseknuty nerv v chrbitici ci co.pichol mu injekciu.zda sa mi ze ho to uz neboli ale teraz ako keby si necitil zadne labky,chodit vie ale velmi sa mu smykaju...nema s tym niekto nejake skusenosti???prosiiiiim

hyyyy

no usiko nemusis mat pravdu...aj nam sucka psa ked mala steniatka tak ich v noci prilahla a zadusili sa...moze sa to stat aj pri macke..skus ich castejsie kontrolovat a kebyze vidis ze si s nim nevie rady radsej ho vezmi...zober ho k veterinarovi a on ti da mlieko pre neho a povie ti co mas presne robit..doma zabal do uteraku termofor a nechaj ho lezat na nom..kazdopadne veterinar poradi..

usiko

ona si ich moyno preniesla, nie popucila, oni davaju na macata poyor, neboj sa, neopravuj im tam nic, ona je matka, ona vie, kde je bezpecne a pohodlne...ak si to miesto vzbrala ona sama, nechaj to tak, ona si poradi,,,,

maciatka

do frasa..dnes som sa pozrela tak potichucky a uz zije len jedno: ((( ona ich tam nejako popucila...musim to tam opravit to miesto kde su..ale ako? ked je tam male ..musim sa ho dotknut.:( panecku

usiko

vies co, kym ich nevyvedie sama zo skryse von...inak sa o nich prestane starat, a umru....nam sa to stalo pred 2 rokmi, ked macka porodila v skrini a moja hlupa 25 rocna sesternica preniesla male v rukach do bednicky, potom o neho nemala macka zaujem a umrelo...som myslela ze ju prizabijem,...tu sesternicu.....mimochodom aj nam sa narodili v piatok...asi styri...a uz cakam, kedy ich budem moct nosit na rukach....sa nesmierne tesakujem....