Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž kaderník

Príspevok v téme: Muž kaderník
laurikaa

Strihal vas niekedy muz? ˇMylsite ze muzi maju rovnaky cit a zmysel pre zodpovednost ako zeny kadernicky? Bola som sa objednat a bolo mi povedane ze ma bude strihat muz, takze mam z toho obavy. Bojim sa ze ma ostriha ako sa mu bude chciet a vykasle sa na to.Zverili by ste svoje vlasy do ruk kadernikovi?

liana

Muz a kadernik, to je najidealnejsie spojenie. Zijem v Turecku a tu strihaju vylucne muzi. Je to fantasticky pocit. Navyse tu ta striha jeden muz, druhy fenuje vlasy, treti masiruje korienky... no ist ku kadernikovi je tu naozaj pozitok. A tie strihy, no proste fantazia. Keby som si mohla vybrat - jednoznacne muza. Su taki nezni, citlivy a maju bohovsky vkus.

ifka

konecne som nasla kadernika chalana,lebo az on ma poriadne ostrihal.moje kucerave vlasy cele roky hovadili kadernicky zeny.

ZyxerkA

Laurikaa, MUZ, je to najlepsie, co sa moze v kadernickom odvetvi vyskytnut.... =;) preco asi myslis, ze vsetky renomovane a zname salony maju kadernikov muzov? v televizii su kadernici muzi, v novinach, kadernici modeliek su muzi.. svetove sutaze vyhravaju MUZI... Co sa tyka muzov, v tomto odvetvi jednoznacne vedu... Taktiez som studovala kadernicku.. s istotou Ti mozem povedat, ze sa nemusis bat ist sa strihat k muzovi... =;) Muzi maju pre tuto pracu obrovsky cit

zuzka_m

jaaaj laurikaa, no tak to ani nevahaj a chod. poviem ti, ze ja sa tiez ucim za kadernicku a mame v triede aj chalanov a fakt su sikovny, jasne ze zalezi na kazdom, ale je pravda to co sa vravy, ze chalani su niekedy sikovnejsi ako baby, lebo oni sami vedia lepsie v akom ucese sa budes najviac pacit:-)

jasminela

Ja som sa tiež už dala ostrihať chlapovi...síce to bol homosexuál ale aj tak...bolo to super..:) malo to aspoň nejaký tvar, nie jak ked chodím babám. :)

leila

ja sa posledné dva roky dávam strihať len chalanovi,ktorý navyše ešte stále len študuje a som spokojnejšia ako keď ma strihala pred tým žena.je jasné že záleží na každom..aj baby sú neni všetky dobré...ale určite nemusíš mať obavu tak isto ťa môže zhovadiť nešikovná žena ako ťa môže dobre ostrihať šikovný chlap.treba ísť a skúsiť....veď vlasy dorastú :o))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muž kaderník - Fórum - ZDRAVIE.sk