Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita:(

Príspevok v téme: maturita:(
eva568

ahojte viem ze to zo zravim uplne nesuvisi. no ak sa najde niekto kto mi poradi.mam taky prolem ze o nejakch 10 dni maturujem a viem dokopy 5 tem z 90. proste ja sa do toho ucenia vobec nemozem dostat robim kadeco ine aby som sa neucila. nemoze sa sustredit. a prosim vas neviete nejaky lieky na ukludnuenie take pri mture aby ma to az tak nerozhadzalo viete take .... hm poradite prosim

igua

aj moja mama bola taka...ale ona vzdy so vsetkym stresuje.
ja studujem tebe, myslim, dost pribuzny odbor - dizajn na STU, na fakulte architektury. a aj pracujem sem-tam, ked sa mi chce :)

iva174

hmm to viem, že by som sa mala stresovať až v máji, ale ked do mna mama stále rýpe, že sa nič neučim a že je zvedavá ako potom zmaturujem....a mna to nebaví stále ju počuvať.....môžem vedieť či este studuješ alebo pracuješ??ak študuješ tak na akej výške a aký odbor..diky moc....

igua

hlavne nestresuj uz teraz! iba si znechutis ucenie. ja som kvoli stresu dokaslala tu matiku...
ale zase treba mat trosku respekt, pod tlakom clovek podava lepsie vykony. ale to by ta malo trapit az tak niekedy v maji, ci kedy sa maturuje.

igua

ono dost zalezi aj od toho, ake si mala znamky predtym. ak si mala same 1ky, urcite ti nedaju nejaku 4, 5, aj keby si nic nezadrela sama od seba.
tak ja som napr na matike dostala obroovske okno a nevedela som ani 5 a 5 vyratat..bola to prva skuska a mala som hrozne nervy. potom som si aj poplakala, ze som dostala 2ku, lebo to bol moj olubeny predmet.
tak sa radsej uc priebezne, aby ti to vyslo tak, ze cez akademicky si to uz len zopakujes. skus zacat uz teraz a uvidis ako rychlo ti ide ucenie a podla toho sa zariad, ne?

iva174

ajooooj práve som napísala študujem na spš stavebnej...bože ja sa tak bojím tej maturi ani spávať dobre nemozem..

igua

no, ja som mala taky system, ze som sa dokopala k uceniu a vobec k hladaniu materialov cez akademicky. a potom som este hltala, co sa dalo pocas maturitneho tyzdna. mala som dve 2 a dve 1...vidis, keby som nebola taka leniva, mala by som mozno same 1ky. ale vlastne som stastna, ze som nezabila cas ucenim sa, ale inak :D
maturovala som na gympli.
ale spoluziacky sa ucili vsetko podstivo priebezne a aj ucitelia sa snazili pomoct nam zopakovat si veci, aj nejake doucka sme mali tusim. a z coho to maturujes?

iva174

ahoj šak normál sj/L, NJ, Praktická časť to je (pôdorysy, základy domu atd) a odborné predmety (adk, učto, eko)...asi tak by to malo byť...

:)

z coho maturujes?..a co z toho ti ide najhorsie? .. ale vela zalezi od cloveka, aku ma hlavu, niekto sa uci 3 dni cez akademicky a bohate mu to staci a niekto zacne omnoho skor ...

iva174

ahojte viete mi niekto poradiť tento rok maturujem...a neviem ako sa mám začať učit na maturi...už mám niektoré témy, ale vobec sa mi to nechce ani len otvoriť...poradte mi aký ste mali systém pri učení na maturi...čo ste sa učili skôr atď....poradte please..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita:( - Fórum - ZDRAVIE.sk