kam sa chystate :D

martina25

Mne sa najviac páčili Kanárske ostrovy, presnejšie Gran Canaria. Sú krásne, ale dosť drahé. Tento rok neviem, kde pôjdeme na dovolenku. My sa totiž vždy rozhodneme na poslednú chvíľu. A vždy sa to oplatí. Prajem všetkým príjemne strávené dovolenky, či už doma alebo v zahraničí.

zuzkabluzka

jupii, tunis je v pohodke, bola som 3x, ale nie je tam velmi co robit, je to na taku oddychovku uplnu. ja odlietam nabuduci tyzden na cyprus :)

amika

Ja som bola uz 3 krat v Egypte-Hurgade. Tak si viete predstavit ako sa nam pacilo. Jedna vec je ista. A to,ze cim vacsi pocet hviezdiciek,tym lepsi a menej otravny personal a mensia sanca chytit tzv. "faraonovu pomstu". V Tunise som tiez bola,tam sa mi pacilo more a bazen. Jedlo ani moc nie. No a teraz v juni idem na Rodos uz druhy krat.

amika

Ja som bola uz 3 krat v Egypte-Hurgade. Tak si viete predstavit ako sa nam pacilo. Jedna vec je ista. A to,ze cim vacsi pocet hviezdiciek,tym lepsi a menej otravny personal a mensia sanca chytit tzv. "faraonovu pomstu". V Tunise som tiez bola,tam sa mi pacilo more a bazen. Jedlo ani moc nie. No a teraz v juni idem na Rodos uz druhy krat.

mirka 23

Sandra, my sme boli minulý rok s manželom na Rodose a bolo super. Povedala by som že ešte lepšie ako v Egypte, pretože ich mentalita je predsa len bližšia k nám. Grécke ostrovy určite odporúčam. Egypt tiež nie je zlý, bolo tam fakt super, azúrové more, farebné rybičky, koraly, ale tí "cigáni" - treba si na nich zvyknúť, darmo ale je to iná mentalita. Počula som že v Egypte je lepšie ako v Tunise. Tak peknú dovolenku všetkým.

Sandra máš krásne meno.

lenka22

my ideme s manzelom do egypta, tiez som tam este nebola. neskutocne sa tesim, uz len preto ze vypadnem z prace... a budeme sa potapat, a uzivat si volno a jeden druheho :))) a koncom augusta by sme este isli do chorvatska na daky tyzden.

loll

konecne tema na odreagovanie sa ,. ja sa chystam do egyptu , su teraz fajn ceny, idem druhy krat(zvazovali sme aj tunis ale bol drahsi)