kam sa chystate :D

deeee

Ja som prisla dnes z Krety, boli sme v Amudare, hotel Dolphin Bay. Dovolenka bola krasna, more ciste, problem bol pri odletoch, aj tam aj spat sme cakali na lietadlo 8 hodin. Ked niekto ide na Kretu, tak odporucam pozriet si Knossos, najlepsie s nejakou delegatkou, lebo ked tam pojdete na vlastnu past, tak tomu moc neporozumiete, bez vykladu to tam vyzera len ako kopa kamenov. Pekne leto vsetkym

pajka.pajka

Odlietam v piatok do Tuniska - Tabrky na 14 dni do hotel ANM. Strasne sa tesim. Tunisko mam velmi rada, navstivim ho uz 4-krat =))

959

Čisté more - bez konkurencie EGYPT.Podmorský svet-rozpravka.
Samozrejme, sú aj iné štáty, kde je more a piesok niečo neskutočné, ale pre obyčajného smrteľnika, čo sa ceny týka je takáta dovolenka na míle vzdialená.

ererka

ciste more snad v chorvatsku :( alebo dole v taliansku, nemyslim rimini a nasimi turistami vyhladavane mesta, myslim dole toscania alebo krasne je na sardinii ......... neskutocne ciste more, je tam fakt krasne , porto cervo a podobne

hula

Sassy,keď do kempu,tak ja by som išla s CK FIFO.Maju v ponuke kvalitné kempy,vyhovuje mi,že je tam 3x denne strava,ktorú pripravuje ich personál.Čistota na wc a v sprchách je tam samozrejmosťou.No,preto ma fifo už v marci všetko vypredané.

triss

Chcela by som ist s rodinou do spanielska. Ale potrpime si na krasne ciste more, je tam naozaj peken more alebo ?plaze pieskove? vyhovuje vam viac dovolenka v Europskych alebo africkych letoviskach?

tinus8

ahojte, my rozmyslame s manzelom, ze by sme tento rok isli do grecka, bude na lesbos alebo kefalonia, mate niekto skusenosti??? co by ste nam viac odporucali a ako sa vam pacilo???

soldierka:))

takže ku kempingom pri mori: je to super ja som bola v kempe Tomi v chorvátsku na ostorove Pag je to tam super! vrelo odporúčam kemp je v lesíku, takže v stanoch nie je horúco, súú tam čisté wc i sprchy, varia tam česku kuchyňu. Je to tam proste bomba. pozri si www.tomitour.com