Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam sa chystate :D

sassy

Ja by som sa chcela spytat, ake mate nazory na kempingy v zahranici. Mam na mysli samozrejme pobytove zajazdy pri mori. S ktorym kempom ste mali najlepsie skusenosti? Ktory by ste teda odporucali a rovnako aj od ktorej CK? Dakujem

laurikaa

Tak ja som sa rozhodovala medzi tym Spanielskom a Tuniskom.Asi skusim Tunisko hotel Marabout. Len mam taky problem ze s Kartago tours su uz vsetky zajazdy do tohto hotela na jul vypredane. Tak asi budem musiet ist cez CK Take off. Viete niekto nieco o tejto cestovke?Je doveryhodna?

serenna

My sme boli minuly rok v Sousse a parada! Boli sme ubytovany v hoteli
Marhaba Palace -nadhera, luxus.. A Tunisania, vsade kde sme boli len bakšiš si pytali :-)

fraisee

ja sa chystam do tuniska do sousse nab. mesiac. este som tam nebola, tak som mierne zvedava. len sa mi z obrazkov nepacia tie preplnene plaze.

tunisanka

tunisania fajn,,,,, myslela som si ze seci budu skaredi, bezzubi cierni ale fajn chalani a aj pekniiiiiiiiiiiiiii niektoori, inak chovaju sa dobre, akurat ze sa ta pytaju odkial si stale a bla bla bla,

tunisanka

ano cez kartago, bazeny neskutocne, okolie.. no vedla stavaju hotel,ale nerobili tam nejaky randal, je to tam take typicke arabske, ale ma to dobru poloohu lebo mas to kusok do mediny..na bazar aj do port el kantaoi,je tam fakt super, kamaratka bola v riadh palms hoteli aked nas prisla pozrit do maraboutu, tak odpadla a bolo jej luto ze tam nesla

laurikaa

jeeej Tunisanka tak to som rada:D aj my sa tam cgystame :) do maraboutu. Prostredie okolo hotela bolo pekne?bazeny ake? A tunisania boli v pohodE? inak isla si cez karatgo tours?

tunisanka

takze vcera som priletela z tunisu, sousse marabout a uz som si zarezervovala na dalsich 15dni, je tam super hotel nema konkurenciu,.......... da sa porovnavat s stvor pat hviezdickovymi, bolo tam suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrr a robit tam mozete co chcete, aj sa opalovat do pol pasa, a behat po plazi trebars od rana do vecera - a tie diskoteky no....... neskutocne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam sa chystate :D - Fórum - ZDRAVIE.sk