Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kam sa chystate :D

rolnicka

Ahoj. Bola som v Tunise - Sousse - Hotel Karawan. Zalezi od toho s kym ides. Ak pojdes s priatelom, tak si myslim ze je to uplne v pohode. Rano si mozes ist aj zabehat aj po veceroch chodit von do mesta. Teda pokial si zvyknes na to, ze ta budu velmi, velmi otravovat - ale da sa to prezit, pokial budes na nich ostra!!! Ak si bola v Egypte, tak v Tunise su ovela horsi ludia - myslim to otravovanie. V Egypte im to povies raz - max. 2x. - v Tunise im to musis neustale opakovat a stale za tebou chodia ako stado a snazia sa. A to plati aj v mori - sama si moc nezaplavas - vzdy mas spolocnost. Ale co sa tyka nakupovania a zabavy - tak lepsie ako Egypt! Oplati sa ist do Mediny a tam zjednavat - zaplatis tak 25% z povodnej ceny, kde v Egypte sa oplati nakupovat viac v obchodoch s fixnou cenou. Co sa tyka mora s Egyptom sa porovnat neda - je trosku spinavsie, ale teplota je uzasna.

mirka 23

Weira a Keituskaa, dlhšie som tu nebola, ďakujem že ste sa ma zastali pred Barbinkou. Mám taký istý názor ako vy.

laurikaa

Dakujem Vam. Planujem to Tuniso ale mam obavu z niektorych veci. Da sa v Tunisku ist si rano zabehat po plazi? Da sa prechadzat sa vecer po promenade a popri obchodikoch? proste taketo bezne veci,ktore su bezne v Europskych statoch . Je to tam zaujimave alebo je to iba ,,hotel a more´´. AK mate skusenosti s dovolenkou v tunise budem vdacna. Konkretne mam vybrate Sousse-Hotel Marabout.

zwedavus

ja planujem ist tento rok do talianska.. moje "podmienky" su, aby bolo krasne ciste more, najlepsie by bolo piesocna plaz, ale keby nebola nevadi, dalej aby to nebolo prilis zaludnene a na plazach bolo vobec miesto na oddychovanie, najlpsie nejaka cast, kde je malinko ludi, totalny klud.. a aby to zasa nestalo velmi vela.. ma niekto nejake konkretne tipy?? rada si poradim, aby som sa spravne rozhodla.. vdaka:))

ullka

veru aj my sme v taliansku natrafili na prekrasnu nikym nedotknutu plaz v toskanii, vacsinaa slovakov chodi do rimini bibione a okolie, ale tam je to uz preturistovane

seila

krasne more dnes nenajdes hocikde, ale da sa aj v taliansku(ak poznas spravne miesta toskansko-tak tam je more krasne...na takych opustenych miestach, chorvatsko tam je krasne more, my sme boli minuly rok v dubaji more tam bolo neskutocneeeeee (nelakajte sa nedali sme za dovolenku 200tisic , cez cesku kancelariu 24na jednu osobu to vyslo osem dni, tiez sa mi pacilo more na sardinii(aj plameniaky cervene tam maju) a krasne more sme mali aj v turecku

deeee

laurikaa v Grecku bolo nadherne more. Bo,la som na chalkidiki, na sithonii v meste sarti a bolo kraaaaasne. A ani nebolo treba vediet cudzi jazyk, vsade vedeli slovensky, cesky alebo madarsky. Naozaj odporucam a najma rodinam s detmi, pretoze je tam taka rodinna armosfera a nie je tam nejaky velky ruch

agina

trup nic sa neboj, je to paradny pocit. Pred odletom si povedz, ze vsetko dopadne dobre, let sa vydari a ty si ides do Egypta uzit.A vsetko bude OK. Prajem prijemny zazitok.

laurikaa

Ach no a kde by som nasla krasne cistucke tyrkysove morE? Na tom mi dost zalezi ale do egypta tento rok nechcem ist tak neviem. Kde je krasne more este? Juchu na kolko dni si bola a v akom hoteli?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kam sa chystate :D - Fórum - ZDRAVIE.sk