kam sa chystate :D

agina

Ano, to sme si tak stavili, ked sme sa vzali, ze budeme mat tzv. rezervny fond a z neho budeme platit taketo veci.A zatial nam to funguje a som rada, aspon tie peniaze nepreflakam na somariny.

agina

My a dovolenky: kazdy mesiac odkladame po rovnakej sume a potom z toho platime dovolenky, takze je to fifthy-fifthy alebo 50:50

barbinka

keituskaa: ja neviem, v ktorej téme to už bolo, ale tam radila jednej babe, že si musí nájsť bohatého muža ako má ona. proste to vyznelo tak, že sa necháva vydržiavať. že je s ním len kvôli peniazom.

barbinka

keituskaaa: a ja tebe niečo hovorím? ďalšia čo nevie o čo sa jedná a rýpe sa do toho.vôbec nevieš o čo sa jedná. samozrejme, že keď si študentka, tak nemáš mať odkiaľ peniaze, pokiaľ ťa nedotujú rodičia. ja som to myslela úplne inak, tak sa ukľudni pokiaľ nevies o čo ide.

keituskaaaa

BARBINKA ty uz zasa neryp Mna zobral priatel na dovolenku prvykrat do Chorvatska ked som mala 17 a druhykrat do Talianska o rok neskor Z coho ja som si zaplatila len jedlo To je vsetko A to sme isli autom On chcel,tak ma zobral.Preco by som mala povedat nie?? Nemala som dovod mat peniaze,ked som este chodila do skoly.Preco by si ho ona mala brat kvoli peniazom,na dovolenku dnes usetris aj z 2mesacneho platu sama!