Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky je vas nazor?

bonaqa

:))vcelku zaujimave reakcie...ja som zatial mala len taky problem ze jeden vyrobok uvadzali v akcii za 39sk a tak somsi ho objednala a faktura mi prisla za tento vyrobok 639sk...tak som hned reagovala mailom ze co to ma znamenat ci maju fakt taky bordel v cenach a ziadala som novu fakturu inak s nimi rozviazem zmulu...odpisali mi na to behom 2dni ze doslo k omylu...ale ja si aj tak myslim ze takymto sposobom asi chcu zarobit na ludoch ktori sa sami nechaju oblbovat a vedome im zaplatia lebo sa nevedia ozvat:)..ale co sa tyka komunikacie s nimi tak zatial som nemala problem reagovali na kazdu moju pripomienku

jancecka

pridávam sa k negatívnemu ohlasu
raz som si objednala nejaký cenovo výhodný balíček, ale to bolo všetko, kozmetika mi nevyhovovala a odvtedy mi pravidelne chodili balíčky čo som si neobjednala. Nepreberala som to z pošty, ale po pol roku som mala toho dosť, napísala som im email nech ma láskavo vyhodia z ich databázy a odvtedy mi už nič neprišlo, ale tiež mi neodpísali D: parchanti

sedmikraska

tak ja som raz v jednom casopise vyhrala na kupone balicek od tejto znacky a dala som za celu sadu len asi 90 korun, ale s tym, ze uz mi budu stale posielat tie balicky. Ta kozmetika je podla ma uplne o hovne. Tie balicky som si samozrejme ani jeden nevybrala na poste (nezaplatila a hotovo) asi po 4 mesiacoch ma to uz naozaj otravovalo a napisala som im email, nech mi to uz neposielaju a hotovo. Podla mna to nie je spravna firma, lebo mi ani len neodpisali, aj ked som ich o to poziadala

bonaqa

no ja som sa na to dala a zatial som spokojna ako kozmetika co sa tyka telovych kremov a tak pod. respektive kremov ako takych z tych ich byliniek za moc nestoji ale maju tam aj celkom dobre veci a s kozmetikou na tvar som dost spokojna co sa tyka ocnych tienov, leskov a pod...ako robia kiksy a obcas poriadne ale treba na nich tvrdo...zatial sa mi to podarilo..obcas si myslim ze aj chcu oblbnut ludi ktori si vselico nevsimnu a platia ako blbci za to co nemaju...ale ako hovorim treba na nich tvrdo:)

moniqa87

zasa ako kozmetika je to v pohode, len mna dost zarazilo, ze dva krat neposlali objednavku... to bolo jedine, zle... asi by bolo lepsie najst niekoho kto si to objednava a knemu sa jednoducho pripojit a potom nemas ziadne problemy, nie?

bonaqa

no ako dost ma zaujima nazor inych kedze v mojom okoli sa akosi nikto s touto kozmetikou nestretol a tak ma potesi kazda reakcia...no zatial sa tu pise len v :zlom: :))

moniqa87

no my sme si tak s mamou objednavali, tych par mesiacov to naozaj bolo akosi povinne, ale to sa este dalo, nebolo to moc, ako kozmetika celkom normalna, ale co nas potom nastvalo a odradilo od nich, ze sme si dvakrat po sebe objednali nejaku kozmetiku a absolutne nic nam neprislo... tak ked maju takyto pristup k zakaznikom, tak dakujem pekne, neprosim...

bonaqa

no ale to si sa musela naprv do toho pustit nie?pokial som pocula a citala tak len prvych osem mesiacov musis nieco objednat potom si len clenom nie?

lana7

NIKDY NIKDY NIKDY!!!!!! Mám strašne zlé skúsenosti...ani nie s tou kozmetikou..aj ked to tiež nebolo bohviečo...ale hlavne ten ich prístup!!! no otras. Nútili ma si z každého katalogu objednávať jednu vec..a pokial som si ju neobjednala...lebo som to proste odignorovala tak mi prichádzali balíčky asi tak 600 - 800 korunové, ktoré som samozrejme musela zaplatiť. NIKDY!!! OTrasnééééééé fuj..ešte teraz mi je zle z tej firmy...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky je vas nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk