Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska cez internet

emmka23

Ano je rad na nom..., ale to mlcanie je katastrofalne!!! Preco mi nenapisal, ze nie som jeho typ, alebo ze sa mu nepacim, alebo ze som prilis ukecana, alebo ...alebo...jednoducho si myslim, ze nieco napisat mal!!! Je to nefer...preco aspon nenapise uz mi nepis, nevolaj, ...jeho postoj je nepochopitelny..

aduliena

Emmka, je mi to ľúto, že ste takto dopadli. Nie je od neho pekné, že sa neozýva. A to má 30 rokov, tak by sa nemal tak správať ako pubertiak....ja si tiež neviem predstaviť, čo by som robila, keby sa mi stalo to, čo tebe, mám totiž vo veciach rada jasno.
Ale myslím, že otravovať ho nemá asi zmysel. Ty si sa mu ozvala, napísala si mu, tak je rad na ňom.

emmka23

Ahoj dendy. No ja mam 24 a on 30. Mas pravdu, vzdy lepsie ako ked by sme spolu chodili..., len zvyk tam uz bol takmer rovnaky. Najhorsie na tom vsetkom je to, ze nepoznam dovod, absolutne nereaguje ani na rp, ani na skype na nic...Sice som mu napisala iba 2 krat za 3 dni,ale nechcem byt dotierava...je to pre mna nepochopitelne, ze mi nepovedal ziaden dovod, to jeho mlcanie je strasne!!! Som na tom asi rovnako ako ty. Tiez to nedoazem pochopit, ze zrazu tak vsetko zahodil a nechyba mu to..Neviem co robit!!! A vy mate kolko rokov? Viem ta pochopit, trapit sa kvoli laske je hrozne...

dendy

emmka23,to ma moc mrzí..a koľko máte obaja rokov? lebo vieš, mne sa stalo niečo podobné..proste som chodila s jedným super fajnovým chalanom pol roka..proste denno-denne v kontakte sme boli..ale postupne komunikácia viazla,ani nevieme ako..teraz len prežívam zo dňa na deň..lebo mi to veľmi chýba a nemôžem uveriť, že jemu to nechýba:( takže ale na jednej strane môžeš byť rada,že to takto dopadlo,že ste spolu nechodili,to by potom ešte viac bolelo..

emmka23

Caute baby. Ja mam bohuzial smutnu skusenost...Tiez som si pisala, volala, sms-kovala s jednym chalanom uz asi pol roka, kazducky den. Je v zahranici a kedze prisiel domov dohodli sme si stretnutie. No dopadlo to uplne inak ako som cakala...nemohol uz akosi vydrzat a prisiel o par dni skor. Hned ako som ho zbadala mala som pocit, ze tie iskri okolo nas hadam vidia vsetci. Stretnutie bolo fajn, bol presne taky, akeho som si ho predstavovala.. videli sme sa aj predtym cez webku, mam skor na mysli to ako sa spraval..uplne prirodzeny, vysmiaty, presne taky ako stale...Dohodli sme si dalsie stretnutie, no prisla mi od neho len sms, ze na neho nepride...Ked som sa opytala preco? neodpovedal...a vlastne neodpoveda na nic...Uz to pomaly vzdavam..Horsie je to, ze som sa asi zalubila, pretoze ten pocit je hrozny a ja neviem dovod, nechapem reakciu, nechapem nic. Je mi to nesmierne luto, pretoze sa uz asi ani nikdy neozve. Nedokazem pochopit ako mohol jednou sms-kou ukoncit vsetko co sme si denne pol roka budovali...a mne ostali len oci pre plac:-(

dragonka

Baby nemate sa coho bat je to len stretnutie a ak si s nim pisete viac ako rok nema to zmysel to stale odkladat ja som sa stretla cez net s chalanom a sme spolu v auguste to bude uz pol roka a klape nam to velmi dobre a sme radi ze sme na seba natrafili

aduliena

Luciferka, ďakujem za tvoj príspevok. Veľmi dobre sa číta, čo píšeš... :o) Naozaj neviem, ako dopadneme my dvaja, nechám sa prekvapiť....

Preda ja: prečo sa bojíš? Za stretnutie nič nedáš. Ja som sa už párkrát takto stretávala, keď som bola mladšia...no a nič sa mi nestalo, som tu a neľutujem, že som na tie stretká išla. Tak to skús.

predsa ja

ahoj aduliena, mna caka to iste co teba, tiez sa chcem stretnut s jednym chalanom co si s nim pisem, ale ja hoci velmi chcem, bojim sa toho stretnutia, stale ho odkladam a pritom mi na tom chalanovi velmi zalezi, niekedy tiez rozmyslam ci som sa nezamilovala, a ci jemu zalezi na mne to netusim, ale mam pocit ze ano

luciferka

aduliena, to je take zlate ako pises, ja som to prezivala pred rokom v lete, ked mal prist teraz uz priatel z irska na slovesko na dovolenku. vyse polroka sme si pisali najsor maili,potom sms,potom mi volal kazdy den vyse dvoch hodin....nevedeli sme sa dockat,bali sme sa aj tesili, ten pocit v zaludku,a vsetko.cakala som ho v prahe na autobusovej stanici,bolo to zo zaciatku take zvkastne, ale po hodinke dvoch opadol stres a bolo nam uzasne...o 5 dni na to sme odisli na dovolenku, na tyzden, nadherna dovolenka, najkrajsia aku sme zazili pre oboch. teraz jed sa nad tym zamnyslim bolo to blaznive ale dnes uz viem ze mi to stalo za to.boli sme odluceny este vyse roka takto od seba, on chodikl domov ja do irska za nim,stale sme sa stretavali castejsie, a teraz je doma, a ja som zase v zahranici, a ten krasny pocit prveho rande mame stale ked sa vidime po tak dlhom case...a od septembra planujeme spúolu byvat, takze to ani ty nevzdavaj a aj napriek tomu cakaniu ak ti za to stoji, tak cakaj a bojuj.malokedy sa stane ze v zivote stretneme cloveka ktoy nam tak "ssadne"..., prajem ti vela stastia, urcite to dobre dopadne

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska cez internet - Fórum - ZDRAVIE.sk