Láska cez internet

aduliena

No šok by to nemal byť ani pre jedného z nás, keďže sme sa už videli aj počuli...ale uvidíme. Nie, nie, dnes to nebude, až o pár dní, ale už ich nedočkavo odrátavam... :o)

axelonka

aha, takže vy sa neuvidíte hneď dnes?:) som to asi zle pochopila, ale som si myslela, že už dnes príde ten deň D:) no veď jasné, že treba tomu nechať voľný priebeh, ako sa to celé samo vyvinie:) možno to bude tak, že sa začnete rozprávať a nebudete vedieť prestať, tak si padnete do oka:) a fajn, že ste sa už videli, aspoň to už nebude ani pre jedného z vás nejaký taký väčší šok:)

aduliena

Jasné, že naživo je to iné ako cez net, aj keď sme sa videli cez webku, takže vieme ako kto z nás vyzerá.Veľa si voláme, píšeme... No prebehne to tak, že príde ku mne, stretneme sa niekde v meste...Porozprávame sa, čo bude ďalej neviem. Nechám to na osud.
No ako sa poznám, noc predtým asi nezaspím.... :o) Ale inak som v pohode...

axelonka

nie, nie, to je v poriadku:) a môžeš aj prezradiť ako prebehne to stretnutie?:) a verím, že sa aj trošičku bojíš, to by asi každý z nás pociťoval taký menší strach /aké to bude naživo/:) aký bude on, ako to prebehne a tak:) ale určite to dopadne veľmi dobre:)

aduliena

Alexonka, jasné, neboj, ja to zvládnem. Nie som trémista... :o) Veľmi sa teším a trošku aj bojím. A samozrejme, že potom sem napíšem, ako to dopadlo.

axelonka

aduliena, tak držím palce!!:) neboj sa, veď si sa tešila na ten slávny deň /D/ a on naozaj prišiel:) hlavne sa upokoj, sprav si nejaký ukľudňujúci čajík a mysli na to pekné čo ťa s ním čaká:) lebo tréma a nervozita to všetko len zhorší, takže zachovaj pohodičku, veď o nič strašné nejde:) a potom učite daj vedieť ako si dopadla:) sme s tebou!!:)

aduliena

Ahojky, tak ten dlho očakávaný deň sa blíži...stretneme sa...bojím sa a aj teším zároveň, ako to stretnutie dopadne a čo bude ďalej....

aduliena

Je to veľmi ťažké takto vydržať....neviem, dokedy to vydržím, počítam dni, jeden za druhým a neviem sa dočkať, kedy sa stretneme.