Láska cez internet

aduliena

Palomino, tak to je úžasné, že vám to takto vyšlo. Len som v úžase z toho účtu za net. To prečo si mala také vysoké účty? Mala si obmedzený net?

palomino

No my sme boli do seba velmi zalubeni (aj stale sme) a museli sme vydrzat 5 mesiacov bez seba...Bolo nam smutno, kazdy den sme si vymenili kopec emailov a volali sme si, ucet za net som mala 10 000 Sk za mesiac. Ale da sa to, lebo pocas tych piatoch mesiacov sme robili vsetko pre to, aby sme boli spolu, tak som aspon mala pocit, ze nesedim so zalozenymi rukami. Dva mesiace je nic.

aduliena

Ďakujem vám všetkým za príspevky, veľmi mi pomáhajú, držia ma nad vodou.
Je to strašne ťažké takto fungovať. Veľmi sa trápim, že ešte nemôžeme byť spolu, pretože voľno dostane až v koncom júla. To sú celé dva mesiace, neviem ako to vydržím. Nemáte nejaké dobré rady? Ako zvládnuť to čakanie, kým opäť príde na Slovensko?

kojka

ahojky,neverila som tomu a osobne si myslim,ze malokedy tak praje stasticko,sa sa tymto sposobom strstne dvaja ludia,ktori su stvroeni jeden pre druheho...ale nikdy nehovor nikdy-aj ja vdacim internetu za svojho pritela,s ktorym nam to uzasne vo vsetkom klape,ale my sme cez net fungovali len par dni,hned sme sa stetli a hlvne do nicoho sme nevhupli-spoznavali sme sa ako kamarati a az casom sme prislina to,ze sme sa zalubili a milujeme sa az do dnes,co uz je peknych par mesiacov.Takze verim,ze niekomu net moze pomoct stretnut svoju zivotnu lasku,ano,uz verim:)

palomino

Tiez sme sa spoznali cez net, uz sme 7 mesiacov manzelia, predtym sme spolu 5 rokov zili. Dosiel za mnou na vikend z Ameriky a za 5 mesiacov som uz sla za nim, ked sme vybavili dokumenty. Takze laska cez net existuje.

caku

ano je to mozne..aj ja som sa v podstate so svojou laskou spoznal cez internet...aj ked nie az tak priamo..pisal som si s jej sestrou a raz sme sa stretli v autobuse...a uz to slo...dalsie stretavanie atd. atd. chodil som s ich partiou von...a uz to bolo na svete :)

a som velmi velmi rad :)