Láska cez internet

netuška

salinka a ostatné: ja som sa rozviedla a tiež som zašla na net. Spoznala som človeka, s ktorým si sedíme uplne dopodrobna a vieme o sebe všetko, volame si a viete čo je na tom to najlepšie? Vzdy som pozerala na casopisove typy a tu som nevedela ako vyzera skutocne a zacalo to uplne nevinne, vôbec neni pekny nevsimla by som si ho ani keby sa predomnou prešiel. A preto som len rada, ze som spoznala najskor vnútro ktore je dôležitejšie a potom vyzor sa da. Keby to neskusim na nete, doteraz by som pozerala len na pekných

luciferka

aduliena len si davaj pozor a v tej zamilovanosti si ho nezidealizuj, nik nie je idealny, aby si po case nebola sklamana......

usiko

salinka...ja neviem, preco prboha sa nerozvedies a nie ste spolu?to nie je normale, tvoje deti citi, ze veci nie su v poriadku a raz vam totot budu vycitat...ved kazdy si moze teraz najst novu zivotnu lasku, deti budu mat dve rodiny....

aduliena

Ďakujem vám všetkým za vaše príspevky. Som milo prekvapená, koľko zoznámení cez internet existuje a aj funguje.
Luciferka, mám pocit, že aj u nás to bude tak, ako to bolo s vami...Veľmi v to dúfam. Ja som teraz po uši zamilovaná a ostatné mi je jedno, to iste viete...
Ja som už zopár zoznámení cez net mala, ale tie nikdy neboli také, ako je toto. Toto je celkom iné. My sa môžeme vidieť, aj počuť, našťastie existuje taká vec ako je skype.... :o) Ten nám to uľahčuje. Najbližšie sa vieme stretnúť v lete, tak sa neviem samozrejme dočkať. Uvidím, ako to všetko dopadne. Viem však, že som ochotná na neho počkať, dokedy bude treba, pretože cítim, že on je ten pravý pre mňa.

mirkaaa

Ja som si nasla lasku tiez na internete, hoc som ju nehladala, ale ako sa hovori, laska pride vtedy, ked ju najmenej cakas.Necakala som ju, lebo som bola zadana, no nie stastna :(( Po par mesiacoch telefonovania cez net, sme spolu uz 1,5 a planujeme....vela veci:D

katrinka

Mam aj ja skusenost so zoznamenim sa cez net, v tej dobe som mala priatela s ktorym som bola dlhych 13 rokov, pomaly to prestavalo klapat a chtiac - nechtiac som sa zoznamila s internetovym priatelom. Zacal mi ponukat vsetko to, co mi predtym chybalo, nejako sa stal mojim slnieckom, tak nasledovalo po mesiaci spolocne byvanie. Som s nim pol roka, ale pomaly zistujem, ze nie je az taky idealny ako to na zaciatku vyzeralo. Pomaly sa mi zacina ctiet po byvalom partnerovi, no bojim sa, ze uz nikdy nenajdeme spolocnu cestu, aj ked si to v kutiku duse prajem. Bola to skusenost do zivota, teraz sa trapim a neviem co bude dalej. Neodcudzujem lasku cez net, ale ja uz nikdy viac.

jaja

ale je to tak,ze skutocne o niecom vazne uvazovat sa da len ked sa stretnete nazivo v reale...ci je tam aj ta povestna sexualna pritazlivost :)

jaja

ja som sa s priatelom zoznamila tiez cez net,nahodou,potom sme sa stretli nazivo,ale stali sa z nas nieco ako najlepsi kamarati na dlhsiu dobu...a potom sa to akosi prehlbilo-cez ica a zacali sme sa stretavat v reale a sme spolu rok a stvrt a velmi sa milujeme....:)tiez dufam,ze nas vztah vydrzii dllllho,som velmi zamilovana a viem a citim,ze aj on :)nie je z mojho mesta,stretavame sa cca 2krat tyzdenne,cez volno castejsie.moze to fungovat :)