Láska cez internet

aduliena

Michal,
tak v tvojom príspevku ako keby som videla nás....všetko je presne tak isto...nemôžeme byť teraz spolu, pretože je v zahraničí, domov sa chystá v lete. Taktiež to bolo najprv len tak, kamarátstvo, dopisovanie a teraz je to už stále viac....trápime sa, že nemôžeme byť spolu.

aduliena

Ani by som si nebola myslela, že je toľko ľudí.... :o)
Viete, ja som si tiež našla priateľa cez net a momentálne som najšťastnejší tvor na Zemi.... :o)
Len sa bojím, či to bude fungovať...preto som chcela vedieť vaše názory. Ja sa bojím toho, že ja som zo západného a on z východného Slovenska, či to tá ďiaľka nepokazí....čo myslíte?

michal222

v nasom pripade fungovala 100 percentne. svojej terajsej priatelke som napisal zo Syrie, povodne len tak, aby som mal kontakt so Slovenskom. Prve 2 mesiace bolo vsetko len vramci kamaratstva, ziadne plany... no potom sa to akosi zmenilo a ja som chcel ist coraz viac a viac domov, spoznat to nezbedne "dievcatisko" nazivo :)Zial, nedalo sa mi prist este dalsieho pol roka. Teraz vsak viem, ze ten cas stal za to. Prisiel som, sme spolu uz viac ako pol roka a sme stale stastny. Som rad, ze ma pockala, aj ked to bolo pre oboch trapenie, no vsetko stalo za to. Takze, moj nazor: laska cez internet funguje... len si treba davat pozor, lebo nie vsetci su uprimni... budem drzat palce.