Solarium

majka-22

ahojte v solarku som bola uz tri krat po 6 minut kolko krat budem musiet este prist aby ma opalilo do hneda ? chodim do turbo stojateho solaria a cez leto ma vzdy chyta do hneda

Wewaa

Ahoj, najlepšie a najhigienicke je turbo solarkostojacie-vertikálne).
V klasickom solárku tie biele miesta poriadne neopáliš.
Ak máš základ hnedý, ale aj tak do turba poriadneho stačí 3 min na začiatok, na druhý krát o 24-48 hod na šesť minút.
A ti niekto povie, že do turba(poriadneho) na 9 min tak to je blud. Tu sú pekné články www.kremydosolaria.sk

margaretka569695

ahojte.ja chodim so vertikalneho solarka.opaluje ma velmi pekne ale lytka a trochu aj stehna mam strasne flakate. neviem preco ale vyzera to strasne. myslite ze v horizontalnom by som to nemala? dakujem

merynka

ahojte, chcem sa spytat..zacala som chodit do solarka, no stale mi nikto s istotou nevie povedat, ci sa mozu dostavit flaky na tvari, ak sa pred opalovanim v solarku neodmalujem... viete poradit? dakujem.

galilea

MIRKA nieje pravda ze na stojatom rychlejsie opaluje ved lehatka mas turba teraz skoro vsade je to to iste len lezis a tam stojis

mirka 23

Na státie rýchlejšie opaľuje, ale v solárku na ležanie si človek aj oddýchne. Ja preferujem na ležanie.

fraisee

hm, neviem, ja som z toho flaky nikdy nemala a preferujem len stojate. ked som chodila na lehatko, tak som bola nerovnomerne opalena.. a co ta vyvalilo skoro, sak chyt tie tycky co su tam a drz sa ich ako kliest :D a treba sa natriet kremom specialnym, rychlejsie a lepsie ta to potom chytne.

tronka

fraisee ja som mala zo stojky flakate nohy aj dalsie dve moje kamosky ,,,a na lehatku nemas riziko ze ta vyvali ako mna uz dva x skoro vyvalilo nooo tak odporucam lehatko hlavne ked chodite na 15 minut ako ja

fraisee

odporucam ist na stojate, tam ta najkrajsie opali a rovnomerne, ta zenska ti tam vsetko povie, hlavne nechod do nejakych podradnych lacnych solarii.

tronka

no odporucam ist na lehatko nie na stojku ,,,dalej oni ti vysvetlia ako co mas robit staci ked povies ze ides prvy krat vsak su tam od toho :) v miestnosti budes sama to je jasne ,,,a kolko krat aby si bola opalena ?? to je tazke neviem aku mas pokozku ci si bielsia alebo tmavsia ,,,,ale ked az o dva mesiace je ten ples to je pohodicka to sa opalis ,,a na kolko minut to sa tiez opytaj tam zenskej vsetko ti povedia ,,,len nebud sklamana prvy krat nevidno ze si bola v solarku postupne ako budes chodit na viac minut budes tmavsia a tmavsia ja chodim uz len raz do tyzdna a som hneda ,,,a este jedna vec dobry je betakaroten ked ho uzivas pravidelne ,,,tak prijemne slnenie ;) papa