Solarium

shanell

Dnes chcem ist prvy krat do solaria lebo o dva mesiace idem na ples a chcem byt pekne opalena v ciernych satach:) Za kolko krta ma asi opali? Na kolko minut prvy raz?A este mam otazku v tej miestnosti kde je samotne solarko budem sama? ako budu vedet kedy ho maju zapnut alebo co? poradi niekto??prosiim

galilea

ja cez menstruaciu nechodim ani pred ani po lebo sa mi stalo dva x ze som skoro odpadla ale je jasne ze kazdy to vnimame inak kazdy mame ine telo ,,,, a inak ja chodim do turba len na lehatko na stojku nechodim uz vobeclebo stoho som nemala sumerne opalene nohy boli take flakate :( a chodim raz za tyzden na 15 minut ludia verte mi ci nie, som hneda a to riadne predtym som chodievala na 10 kazdy druhy den ale to sa neoplati !!! a je jasne ze berem silny betakaroten a pouzivam telove mlieko po opalovani co obasahuje cierne pivo na slovensku ho asi nedostat znacka BILBOA plet mate krasne hnedu ,,,

mirka 23

Kajka, aj ja súhlasím s Adulienou. Keď si nedáš deň pauzu, tak sa spáliš. A ešte sa neodporúčaw kombinovať solárko s klasickým slnkom. Musí tam byť medzi tým pauza.

aduliena

Kajka, chodiť päťkrát za sebou do solária podľa mňa nie je dobrý nápad, môžeš sa aj spáliť, hlavne ak máš bledú pokožku. Každý druhý deň by stačilo, aby si pokožka oddýchla....

kajka

mam otazocku,mozem chodit intenzivne,tj 5 krat v tyzdni do solarka,bola som uz pedtym par krat,takze aj ked podla mna nic nevidno na mna,nejak yzaklad by som uz mala mat-som inak bledej pokozky...dakujem za odpoved