Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nízke sebavedomie

Príspevok v téme: Nízke sebavedomie
lifeless

Ahojte. Mam menší problém. Už názov témy vraví, že mám nízke sebavedomie. Niekedy som ľudom vravela , že každý je jedinečný a krásny sám sebou. No časom som zistila, že na mňa to neplatí. Ľudia mi vravia, že som pekná a ak by som bola vyššia môžem byť aj modelka:) je to od nich milé, ale napriek tomu mi to nepomáha a neviem si dať so sebou rady. Nikdy so sebou nie som spokojná.Čo mám robiť. Takto to už ďalej nepôjde.
A ísť za psychológom žiaľ neprichádza do úvahy.
Ďakujem za odpoveď:)

lifeless

no to viem:D:.ja sa malujem som normálna..normálne sa obliekam:Dnic staromodne prave naopak..uplne ze super vsetko..sak daktore mi zavidia ze jak sa obliekam..(tie moje veci su pre mna pokladom fakt).ale mne to nestaci...ja som sama so sebou nevyrovnana...a chlapca tak skoro nechcem pretoze nedavno som sa rozisla so svojim a trpko to lutujem no je neskoro lebo on ma inu..no ale v podstate to este beriem ako taku.."pubertiacku"laskku i ked to uz bolo vaznejsie medzi nami

lifeless

no to viem:D:.ja sa malujem som normálna..normálne sa obliekam:Dnic staromodne prave naopak..uplne ze super vsetko..sak daktore mi zavidia ze jak sa obliekam..(tie moje veci su pre mna pokladom fakt).ale mne to nestaci...ja som sama so sebou nevyrovnana...a chlapca tak skoro nechcem pretoze nedavno som sa rozisla so svojim a trpko to lutujem no je neskoro lebo on ma inu..no ale v podstate to este beriem ako taku.."pubertiacku"laskku i ked to uz bolo vaznejsie medzi nami

lifeless

wiwien

aha..no ale tak to neva..teraz ide leto..ale vieš na čo som prišla..že ked sa človek vie upraviť, aj to je základ, ved si zober, kolko žien vobec nie je pekných, ked sa neupravia..ako napr. ja ráno..:Dtakže to stačí asi byť aj trošken šikovná..a zakryť nedostatky a vyzdvihnúť prednosti..:))

lifeless

no vážne netuším čo by nám pomohlo...terapie..alebo chlap(teda mám na mysli pritela)ktorý by nam s tým pomohol...hmm...

wiwien

ahoj lifeless..no aj ja mám taký problém, ved toto, ja si tiež stále myslím,že vyzerám hrozne..nikdy nie som s ničím spokojná.aj ked si ráno myslím, ked sa upravím, že to nie je až také zlé, ked prídem do školy a vidím iné holky, tak si myslím, že som fakt hrozná a žiadny chalan by si ma nemohol ani všimnuť..ale to je ešte nič..ale ked vidím svoju postavu a brucho..no hrooza,vela znamienok a ešte aj jazvy po nich..bo som sa chcela pár na bruchu zbaviť, čo bola asi chyba, lebo toto vyzerá ešte horšie..a preto sa vždy aj bojím, ked začínam nejaký vzťah, že sa ma dotyčný, ked ma vyzlečie zľakne a ujde..hmm..a tiež som už kvoli tomu dosť nešťastná..:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.